logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Infiniti

Samochody poleasingowe INFINITY


INFINITI to marka należąca do koncernu Nissan Motor Co. z siedzibą w Japonii. W 1987 roku INFINITI otrzymało swoją nazwę oraz logo i tak narodziła się renomowana marka samochodów luksusowych. W listopadzie 1989 roku producent oficjalnie wystartował z produkcją aut z segmentu premium, które od tego czasu znalazły uznanie wśród najbardziej wymagających kierowców z całego świata. Samochody INFINITI to doskonały wybór dla osób, którym zależy na wysokim komforcie jazdy, znakomitych osiągach i przyciągającej wzrok stylistyce.

Czym wyróżniają się samochody marki INFINITY? Przede wszystkim luksusowym wyposażeniem. Uwagę zwracają w szczególności elektrycznie regulowane fotele kierowcy z funkcją pamięci, które gwarantują bardzo wysoki komfort podczas jazdy samochodem. Zapewniają wsparcie dla kręgosłupa i karku nawet wyższym kierowcom. Tylne siedzenia są również przestronne i stylowe, gwarantują wygodną podróż dwóm dorosłym pasażerom.

Nawet podstawowe modele są bogato wyposażone. Warto wspomnieć o lampkach ukrytych w klamkach przednich drzwi, wycieraczkach z czujnikiem deszczu czy 17-calowych felgach aluminiowych. Przód samochodów zdobią światła przeciwmgielne i energooszczędne reflektory LED. Z tyłu natomiast znajdują się podwójne chromowane końcówki wydechu i tylne światła  - również w technologii LED. Wszystko to składa się na nowoczesny, sportowy i elegancki wygląd.

To oczywiście nie koniec atutów pojazdów marki INFINITY. Producent wyposaża wszystkie swoje samochody w szereg funkcji bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierowcę, zapewniających całkowity spokój podczas jazdy. Kamera cofania, czujniki parkowania, ABS,  wielofunkcyjna kierownica i automatyczna skrzynia biegów to tylko niektóre udogodnienia zapewniające bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu.

Auta poleasingowe INFINITY - luksus na wyciągnięcie ręki

Obecnie INFINITI posiada swoje fabryki w USA, Meksyku, Kanadzie, na Bliskim Wschodzie i Wielkiej Brytanii, ale wiele modeli nadal jest produkowanych w Japonii. Aby stać się właścicielem pojazdu tej renomowanej marki, wcale nie trzeba sprowadzać go z zagranicy.   W naszej ofercie znajduje się duży wybór samochodów poleasingowych INFINITI zakupionych w polskim salonie, które można nabyć w naprawde atrakcyjnych cenach. Mamy modele kilkuletnie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, które od nowości były użytkowane przez klientów w ramach umowy leasingowej.

Dużą zaletą aut poleasingowych INFINITI jest to, że są stosunkowo nowe, posiadają transparentną historię i pełną dokumentację użytkowania oraz pochodzenia. Regulamin umowy leasingowej zobowiązuje każdego leasingobiorcę do regularnego serwisowania pojazdu w autoryzowanych warsztatach. Oferowane modele to pojazdy 3- lub 4-letnie (średnio na taki właśnie okres czasu zawiera się umowę leasingową).

Warto dodać, że samochody poleasingowe INFINITI są często kilkanaście procent tańsze w porównaniu do tych samych modeli wystawianych na sprzedaż w komisach czy serwisach ogłoszeń lokalnych. Przed zakupem można obejrzeć protokół sporządzony przez niezależnego rzeczoznawcę. Wybór auta poleasingowego INFINITI stanowi zatem ekonomiczną alternatywą dla importu pojazdu z zagranicy czy zakupu od osoby prywatnej.

Największy wybór poleasingowych samochodów INFINITI w jednym miejscu

Auta poleasingowe INFINITI powoli zdobywają uznanie u polskich przedsiębiorców. Wynika to z tego, że są zadbane, sprawne i drobiazgowo zweryfikowane. Każdy oferowany przez naszą firmę poleasingowy samochód marki INFINITI jest szczegółowo opisany w zakresie historii, stanu technicznego czy wyposażenia. Zapewniamy uczciwą wycenę każdego auta pokontraktowego, opartą na realnej wartości pojazdu. Kupując używany samochód, zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz gwarancję co do jego niezawodności.

W dzisiejszych czasach najemcy mają kilka opcji po zakończeniu leasingowania samochodu, w tym wykupienie go, a następnie odsprzedanie, przeniesienie umowy na inną osobę, dokonanie wymiany lub przedłużenie leasingu. Po trzech latach użytkowania każdy samochód traci ok. 50% swojej pierwotnej wartości, dlatego po wygaśnięciu zobowiązania najemcy najczęściej decydują się na zwrot użytkowanego pojazdu, który następnie wystawiany jest na sprzedaż.

Jeśli kupujesz używany samochód od zaufanego dealera, w większości przypadków to on zajmuje się wszystkimi formalnościami, w tym podatkami, finansowaniem, licencjonowaniem i rejestracją. Musisz tylko podpisać dokumenty w wymaganych miejscach. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię w pełni przez wszystkie procedury i zajmą się niezbędnymi formalnościami. Oferujemy atrakcyjne formy finansowania - wszystkie pojazdy poleasingowe INFINITI dostępne są za gotówkę, na raty i w leasingu. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów.