logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Ford C-Max

Ford C-Max i jego historia

Ford C-Max powstał w 2003 roku. To kompaktowy minivan, skierowany przede wszystkim do rodzin. Na samym początku miał być on kolejną wersją Forda Focusa, jednak już w 2007 roku stał się nowym, niezależnym modelem. W latach 2010-2019 produkowano go w nowej generacji, ulepszonej i dostosowanej do potrzeb współczesnych użytkowników.

Ford C-Max jest dostępny również w nieco bardziej zmodyfikowanej wersji, czyli jako model Grand C-Max i C-Max Energi. Pierwszy z nich to przedłużony wariant tego samochodu. Ma on wyżej poprowadzoną linię dachu oraz odsuwane drzwi drugiego rzędu siedzeń. Model C-Max Energii jest natomiast wersja hybrydowa typu plug-in. Osiąga aż 188 KM mocy. Od 2014 roku pojazd ten był produkowany w wariancie z panelami słonecznymi na dachu. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się jednak podstawowy model Ford C-Max.

Ford C-Max dostępny w wielu odsłonach

Jak w przypadku każdego modelu samochodu, również Ford C-Max jest dostępny w kilku wariantach. Największe różnice dotyczą przede wszystkim pojemności silnika i mocy pojazdu. Ford C-Max na rynku występuje w następujących wersjach wyposażeniowych:

●               Ambiente,

●               Trend,

●               Edition,

●               Titanium.

W takich samych wersjach wyposażeniowych wyszedł również Ford Grand C-Max, czyli jego dłuższy wariant z przesuwnymi drzwiami.

Klienci mogli samodzielnie zdecydować o tym, jakie udogodnienia znają się we wnętrzu pojazdu. Ford C-Max jest bowiem samochodem stworzonym z myślą o podróżach rodzinnych, dlatego powinien być on maksymalnie komfortowy.

Produkcja Forda C-Maxa zakończyła się w 2019 roku. Obecnie na rynku znaleźć można więc pojazdy tego typu po leasingu w wieku co najmniej 3 lat. Wciąż są to jednak samochody niezawodne, które z powodzeniem mogą pokonywać kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów. Zakup auta poleasingowego Ford C-Max jest rozwiązaniem opłacalnym, zwłaszcza dla przedsiębiorców. Takie samochody są dostępne w różnych wersjach wyposażeniowych, a także o odmiennym przebiegu.

Poleasingowy Ford C-Max, czyli jakość w niższej cenie

Samochody poleasingowe Ford C-Max to doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Są to bowiem pojazdy łączące w sobie wysoką jakość wykonania, niezawodność i niską cenę. Kupno nowego samochodu z salonu dla niektórych osób jest niemal nieosiągalnym wydatkiem. Auta poleasingowe Ford C-Max wciąż są stosunkowo nowe, a jednocześnie można je kupić za znacznie mniejsze pieniądze. Były to pojazdy wykorzystywane przede wszystkim przez firmy, zwykle przez okres nie dłuższy niż kilka lat.

Po zwrocie wszystkie egzemplarze Forda C-Max poleasingowego są dokładnie sprawdzane. W tym czasie usuwane są ewentualne usterki i dokonywane rutynowe wymiany, np. oleju. Poleasingowe Fordy C-Max mają również dokładnie udokumentowaną historię napraw. Dzięki temu kolejny właściciel może sprawdzić, jakie prace były przeprowadzane w związku z konkretnym modelem. To bezpieczny wybór przede wszystkim dla przedsiębiorców, poszukujących wysokiej jakości aut służbowych dla swoich pracowników.