logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Infiniti Q50

Infiniti Q50

Infiniti Q50 to samochód osobowy klasy średniej. Został stworzony przez japoński koncern Nissan, który wypuścił na rynek zupełnie nową generację aut. Pierwsze egzemplarze trafiły do sprzedaży w 2013 roku. W projektowaniu samochodu brał udział kierowca Formuły 1 – Sebastian Vettel.

Pierwsza wersja Infiniti Q50 byóła wyposażona w atrapę chłodnicy, charakterystyczne reflektory oraz wloty powietrza w przednim zderzaku. Jako pierwszy na świecie model ten został wyposażony w system adaptacyjnego kierowania DAS. Zmiany w konstrukcji samochodu były przeprowadzane także w kolejnych latach. Przykładowo w 2016 roku dodano podwójnie doładowany silnik benzynowy w układzie V6 o pojemności 3 litrów. W skład wyposażenia standardowego obecnie wchodzi również sterowane elektronicznie zawieszenie dynamiczne od Infiniti DSS, które można znaleźć jedynie w samochodach wyprodukowanych po 2016 roku.

Infiniti Q50 jest dostępny w kilku wersjach:

●               Q50,

●               Premium,

●               Sport,

●               Hybrid,

●               Poltrona Frau.

Użytkownicy mogą samodzielnie zadecydować o zamontowanych głośnikach, systemach powitania, czujnikach deszczu, automatycznej recyrkulacji powietrza, inteligentnym tempomacie z funkcją hamowania, filtrach czy czujnikach parkowania z przodu i z tyłu. Producent daje także możliwość zamontowania systemu doświetlania zakrętów AFS czy reflektorów LED z automatyczną regulacją wysokości. Dodatkowych udogodnień jest jeszcze więcej, dlatego zarówno nowe, jak i poleasingowe Infiniti Q50 to gwarancja komfortowej jazdy.

Zalety samochodów poleasingowych Infiniti Q50

Infiniti Q50 to auto komfortowe w użytkowaniu, zwłaszcza modele z wieloma udogodnieniami dla kierowcy i pasażerów. Dlatego wiele osób decyduje się na jego kupno. Poleasingowe Infiniti Q50 jest znacznie tańsze niż to prosto z salonu. Jednocześnie samochody tego typu są dość nowe. Umowy leasingu trwają nie więcej niż kilka lat, a po tym czasie firmy decydują się na sprzedanie aut. Samochody poleasingowe Infiniti Q50 można kupić nawet za kilkanaście tysięcy mniej niż auta całkiem nowe, dlatego jest to rozwiązanie cieszące się popularnością wśród właścicieli firm i osób prywatnych.

Infiniti Q50 poleasingowe to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność co do stanu technicznego kupowanego auta. Trzeba bowiem pamiętać, że umowy leasingowe nakładają na użytkowników samochodów konieczność dokonywania napraw w określonych punktach. Wszystkie informacje na ten temat są zapisywane w systemie. Przed sprzedażą auta poleasingowe Infiniti Q50 sprawdza również rzeczoznawca, który dokładnie wylicza ich wartość. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cena nie została sztucznie zawyżona.

Poleasingowe Infiniti Q50 to sposób na stanie się właścicielem wysokiej jakości samochodu zapewniającego komfort użytkowania w niższej cenie. Dlatego na takie samochody często decydują się właściciele firm kompletujący flotę dla swoich pracowników i nie tylko.