logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Iveco Daily

Samochód poleasingowy Iveco Daily – solidne auto dostawcze na każdą kieszeń

Prowadząc działalność gospodarczą, między innymi handlową, trzeba liczyć się z koniecznością transportowania różnego rodzaju towarów. W takiej sytuacji przedsiębiorcy rozważają zakup własnego samochodu dostawczego. Taki pojazd może okazać się niezwykle przydatny prowadzącym własny biznes – raz na jakiś czas stającym przed koniecznością przewozu większego ładunku. Co prawda wybór samochodów dostawczych jest szeroki, jednak w ofercie tej wyróżnia się poleasingowy Iveco Daily. Czy warto skorzystać z takiej oferty? Zdecydowanie tak, a żeby się do tego przekonać, wystarczy zapoznać się tylko z najważniejszymi korzyściami.

Auta poleasingowe Iveco Daily – pojazdy użytkowe z wyższej półki

Iveco Daily – produkowany od kilkudziesięciu lat samochód dostawczy, zaliczany do klasy wyższej – w pierwszym rzędzie wyróżnia się:

●              stosunkowo niskim zużyciem paliwa, co zdecydowanie obniża koszty eksploatacji;

●              ładownością od 1060 kg do 4255 kg;


Czynniki te decydują o tym, że poleasingowe Iveco Daily to samochód dostawczy nadający się do wszechstronnego użytku w każdej sytuacji wymagającej transportu większego załadunku. Do tego należy doliczyć komfort kierowcy i pasażerów, mogących korzystać zarówno z wygodnego wnętrza, jak i szeregu systemów wspomagających bezpieczeństwo oraz komfortową jazdę. Warto wspomnieć, że pojazd ten został zbudowany na świetnie sprawdzającym się w mieście i w trasie zawieszeniu typu QUAD-LEAF. Najlepszą rekomendacją dla tego modelu jest ilość wyprodukowanych egzemplarzy, która sięga 1,6 miliona sztuk.

Dlatego samochody Iveco Daily poleasingowe do prawdziwa gratka dla zainteresowanych kupnem używanego samochodu dostawczego. Na czym polega taka oferta sprzedaży?

Samochody poleasingowe Iveco Daily – charakterystyka oferty

Leasing to bardzo popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców, choć znajduje coraz częściej swoich zwolenników także wśród osób nieprowadzących własnego biznesu. Jego mechanizm jest prosty i na rynku motoryzacyjnym sprowadza się do możliwości użytkowania przez leasingobiorcę z samochodu będącego własnością leasingodawcy. Po okresie trwania umowy – przeważnie podpisywanej na kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy – użytkownik ma możliwość kupna pojazdu na preferencyjnych warunkach, które wynikają z tego, że przez cały okres trwania umowy co miesiąc uiszczał odpowiednią opłatę.

Przewaga kupna samochodu używanego w takiej ofercie polega zwłaszcza na tym, że przez cały okres leasingu pozostaje on własnością dealera, który odpowiada za serwis i kontroluje stan pojazdu. Dlatego poleasingowe Iveco Daily to zawsze zadbane, świetnie utrzymane i serwisowane jedynie w autoryzowanych salonach pojazdy, które mogą bez większych problemów służyć nabywcy przez wiele lat. To z kolei zawsze przy kupnie pojazdu używanego stanowi ogromną wartość, zwłaszcza dla tych, którzy chcą uniknąć kupna tzw. skarbonki.