logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Land Rover Discovery

Poleasingowe Land Rover Discovery

Land Rover Discovery to bardzo komfortowy SUV pozwalający na przemierzanie dużych odległości. Prezentuje się muskularnie, na co wpływają przede wszystkim charakterystyczne reflektory czy projekt zderzaków. Taki samochód jest idealnym wyborem dla osób, które stawiają na nowoczesny design, a także komfort poruszania się po różnych nawierzchniach. Land Rover Discovery jest bardzo wszechstronny – pomieści nawet siedem osób, w przeciwieństwie do wielu innych modeli samochodów osobowych.

Jeśli chodzi o praktyczność Land Rover Discovery, po bokach drzwi znajdują się specjalne, ukryte schowki. Dzięki temu we wnętrzu pojazdu można przechowywać wiele drobnych przedmiotów. Co więcej, auto zostało wyposażone także w punkty ładowania USB-C. Fotele w pojeździe można z powodzeniem konfigurować, nawet jeśli chodzi o drugi i trzeci rząd. To auto bardzo elastyczne, które da się dopasować do liczby pasażerów. Samochody Land Rover Discovery poleasingowe łączą w sobie te wszystkie cechy wraz z możliwością zakupienia ich taniej.

Czy warto postawić na auta poleasingowe Land Rover Discovery?

Samochody poleasingowe Land Rover Discovery to doskonały wybór dla osób, które chcą oszczędzić. Niektórzy ludzie nie chcą bowiem kupować całkowicie nowych aut ze względu na fakt, że błyskawicznie tracą one na wartości. Auta poleasingowe Land Rover Discovery są początkowo wykorzystywane przez firmy, a po upływie okresu obowiązywania umowy sprzedawane dalej.

Najważniejsze zalety poleasingowych Land Rover Discovery to:


●              dość młody wiek, wynoszący zwykle około 3-4 lat – wpływa na to fakt, że umowy leasingowe są zwykle krótkie, a po ich upływie przedsiębiorstwo podpisuje kolejne lub decyduje się na całkowitą zmianę pojazdu,

●              dobrze udokumentowana historia wszelkich usterek i ich napraw,

●              możliwość odliczenia podatku VAT od pojazdu, który był wykorzystywany przez firmę,

●              niekiedy poleasingowe Land Rover Discovery dalej są objęte gwarancją producenta,

●              cena niższa niż w przypadku modeli używanych od osób prywatnych.

Po upływie kilku lat samochody poleasingowe Land Rover Discovery wciąż są w dobrym stanie. Często ich cena nie przekłada się zupełnie na rzeczywisty stan – zdarza się bowiem, że mają one zdecydowanie większą wartość niż wskazuje na to koszt ich zakupu. Dzięki temu można kupić sprawdzony samochód wysokiej jakości zdecydowanie taniej niż od sprzedawcy prywatnego.

Auta poleasingowe Land Rover Discovery są więc doskonałym wyborem dla osób, które szukają komfortowych pojazdów w dobrym stanie, z możliwością odliczenia podatku VAT. W przypadku wspomnianego modelu jest to idealna propozycja dla ludzi kochających podróże, często w nieco większym składzie. Samochody Land Rover Discovery poleasingowe pomieszczą w sobie bardzo dużą rodzinę czy grupę znajomych. Potrafią charakteryzować się doskonałym stanem, pomimo dość dużego przebiegu widocznego na liczniku. Przed zakupem danego modelu warto więc zapoznać się z historią ewentualnych napraw, a także wynikiem ostatniego przeglądu - może okazać się, że będzie stanowił bardzo opłacalną opcję.