Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Peugeot Boxer

Auta poleasingowe Peugeot Boxer

Peugeot Boxer to największy samochód dostawczy produkowany przez francuski koncern. Pierwszy jego egzemplarz został wykonany w 1994 roku, a 12 lat później zaprezentowano drugą generację tego modelu. Jedną z największych zalet samochodu jest jego wygodne wnętrze, które zostało wykonane w taki sposób, aby standardami przypominać samochód osobowy. Peugeot Boxer to typowy pojazd dostawczy wykorzystywany do pracy, więc wygoda kierowcy jest jedną z jego ważniejszych wartości. Ponadto pojazd zawdzięcza swoją popularność praktycznym udogodnieniom, jak np. uchwytowi na urządzenia mobilne, tablety czy terminale oraz pojemnikowi na kubek zintegrowany z konsolą. Nie brak tu praktycznych schowków, które mogą przydać się kierowcy w codziennym użytkowaniu. Pojazd jest chętnie wykorzystywany przez przedsiębiorców.

Dlaczego przedsiębiorcy wybierają poleasingowe Peugeot Boxer?

Choć kiedyś panowała opinia, że pojazdy firmowe są często wyeksploatowane, to współcześnie przedsiębiorcy cenią samochody Peugeot Boxer poleasingowe. Z czego to wynika? Coraz częściej do oferty sprzedaży takiego pojazdu trafia profesjonalna opinia rzeczoznawcy. Klient nie musi szukać specjalisty, ani opłacać go ze swojego budżetu, gdyż dzieli go tylko jedno kliknięcie od poznania stanu technicznego samochodu. Co więcej, w opinii rzeczoznawcy wyszczególniona jest kondycja mechaniczna każdego ważnego elementu samochodu. To pozwala na przemyślany zakup pojazdu, bez ryzyka inwestycji w ciemno. Porównując to do poszukiwania pojazdu w niesprawdzonych komisach lub wśród ofert prywatnych, jest to znacznie korzystniejsza opcja. Warto również pamiętać, że poleasingowe Peugeot Boxer były serwisowane regularnie w ASO, a więc każda usterka i naprawa jest dokładnie udokumentowana. Podnosi to znacznie wartość pojazdu. Znacznie lepiej jest polegać na rzetelnych informacjach z serwisu, niż obietnicach dopiero co poznanego sprzedawcy z drugiego końca Polski.

Korzyści z inwestycji w samochody poleasingowe Peugeot Boxer

Auta poleasingowe Peugeot Boxer kuszą przedsiębiorców nie tylko dobrym i rzetelnie sprawdzonym stanem technicznym. Do ich zalet można także zaliczyć:

●              możliwość odliczenia podatku – sprzedawca pojazdu poleasingowego wystawi fakturę VAT 23%, dzięki czemu firmy ze statusem czynnego płatnika tego podatku mogą odliczyć minimum połowę kwoty VATu. Jeśli samochody poleasingowe Peugeot Boxer będą przeznaczone tylko na potrzeby przedsiębiorstwa, to istnieje wtedy możliwość odliczenia pełnej kwoty podatku. W ten sposób można uzyskać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych zwrotu;

●              dostępność – oferowane samochody poleasingowe są gotowe do użytku przez nowego właściciela. Odkąd nastała pandemia, odbiorcy aut z salonu skarżą się na długi czas oczekiwania, który wynosi średnio 5 miesięcy;

●              elastyczne formy finansowania – samochody Peugeot Boxer poleasingowe można nabyć za gotówkę, w ramach kredytu lub korzystając z leasingu dla przedsiębiorców.

Postawienie na poleasingowe Peugeot Boxer wiąże się z zakupem młodych roczników modelu w atrakcyjnej cenie.