Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Renault Kadjar

Samochody Renault Kadjar poleasingowe


Renault Kadjar to francuski crossover produkowany od 2015 roku. Uwagę zwraca masywna i drapieżna forma, która doskonale przypadnie do gustu wielbicielom pojazdów typu SUV. Oprócz ogromnego rozmiaru, Renault Kadjar zaskakuje eleganckim, minimalistycznym designem. Użytkowników crossovera zachwyca schludny kokpit, w którym brak przypadkowych elementów. Jak przystało na pojazd tej klasy, jest on wyposażony w wygodne, skórzane fotele z funkcją podgrzewania i kierownicę, która również jest obszytą skórą. Renault Kadjar ma także przednie i tylne czujniki parkowania, które pomagają przy tak dużym gabarycie crossovera.

Wiele osób obawia się dużych samochodów, łącząc masywny rozmiar z wysokim zużyciem paliwa. Nie dotyczy to Renault Kadjar! Pojazd jest bardzo ekonomiczny, a wartości spalania w cyklu mieszanym wahają się pomiędzy 3,8 a 5,6 l, dzięki czemu jest to pojazd, z którego będzie się korzystało przyjemne nawet przy szalejących cenach paliw. Ze względu na ekonomiczny styl jazdy i dużą pojemność, Renault Kadjar to idealny samochód rodzinny.

Czy samochody poleasingowe Renault Kadjar to dobry wybór?


Wiele osób boryka się z wątpliwościami przed inwestycją w auta poleasingowe Renault Kadjar – z reguły najczęściej powtarzaną obawą jest wysoki przebieg lub nadmierne wyeksploatowanie pojazdu. Jednak współcześnie nie jest to zgodne z prawdą. Niejednokrotnie można kupić samochody poleasingowe Renault Kadjar z niewielkim przebiegiem, co wynika z tego, że choć menedżerowi przysługuje pojazd służbowy, to nie odbywa on dalekich tras. Oprócz tego liczba przejechanych kilometrów nie jest miarodajnym wskaźnikiem stanu technicznego – dużo większe znaczenie ma regularne serwisowanie pojazdu w ASO oraz ekonomiczny styl jazdy. Jeśli flota była otoczona odpowiednią opieką, wówczas samochody Renault Kadjar z większymi przebiegami jeszcze przez długi czas będą cieszyć nabywcę doskonałym stanem wizualnym i bezawaryjną jazdą.

Auta poleasingowe Renault Kadjar – plusy


Inwestując w poleasingowe Renault Kadjar, możesz wiele zyskać. Wśród zalet takiego wyboru wymienia się:

●              pewne źródło zakupu – pojazdy poleasingowe pochodzące z polskich salonów i jest to niewątpliwy atut oferty. Krajowy samochód zawsze ma większą wartość niż te sprowadzane zza granicy, a do tego kupiec zyskuje dostęp do rzetelnie udokumentowanej historii pojazdu,

●              rozsądną cenę – poleasingowe Renault Kadjar można kupić nawet kilkanaście procent taniej niż podobne modele oferowane przez prywatnych sprzedawców,

●              dobre roczniki – na rynku są dostępne pojazdy poleasingowe o średniej wieku 3–4 lata, a więc to wciąż stosunkowo młode modele, które mają nowoczesny wygląd i są w dobrym stanie technicznym,

●              elastyczne formy finansowania – klient ma możliwość zapłacenia za auto w formie gotówki, kredytu czy leasingu dla przedsiębiorców.

Samochody Renault Kadjar poleasingowe to korzystny sposób na nabycie młodego pojazdu ze sprawdzonego źródła za atrakcyjną kwotę. Z takiej oferty mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby poszukujące samochodu do użytku prywatnego.