Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Renault Master

Auta poleasingowe Renault Master


Produkcja Renault Master rozpoczęła się w 1981 roku – od tego czasu koncern wypuścił już 3 generacje tego modelu. Renault Master to wyższej klasy pojazd dostawczy francuskiej marki dostępny w dwóch typach nadwozia: van i z podwoziem do zabudowy. Kierowcy chwalą go za przestronną kabinę, a nawet twierdzą, że fotel jest wygodniejszych niż w innych autach. Wśród zalet można wymienić także słynące z solidności jednostki napędowe, które dobrze radzą sobie z obciążeniem podczas jazdy. Warte uwagi są też praktyczne schowki, np. wysuwana półka na dokumenty. Choć Renault Master to największe auto dostawcze od tej francuskiej marki, nie brakuje mu dynamiki, dzięki czemu zawodowi kierowcy lubią go prowadzić. Ten pojazd to korzystna inwestycja dla każdej firmy potrzebującej samochodu dostawczego do zadań specjalnych.

Plusy postawienia na poleasingowe Renault Master


Samochody poleasingowe Renault Master charakteryzują się wieloma atutami, do których można zaliczyć:

●              elastyczne formy finansowania – za pojazd można zapłacić gotówką, wziąć go na raty lub skorzystać z leasingu samochodowego, dzięki czemu większa grupa przedsiębiorców może sobie pozwolić na nabycie pojazdu,

●              krajowe pochodzenie – samochody poleasingowe kupione z pewnego źródła pochodzą z polskich salonów,

●              atrakcyjny rocznik – zazwyczaj w ofercie znajdują się egzemplarze w wieku 3–4 lat, dlatego jest to najkorzystniejszy wybór dla osób, które nie lubią przepłacać, gdyż auto najwięcej traci na wartości w ciągu pierwszych 3 lat używania,

●              korzystną cenę – pojazdy poleasingowe kosztują kilkanaście procent mniej niż te same modele oferowane przez prywatnych sprzedawców.

To tylko kilka korzyści, którymi charakteryzują się auta poleasingowe Renault Master. W trakcie korzystania z kilkuletniego pojazdu zakupionego w rozsądnej cenie każdy kierowca na pewno znajdzie ich znacznie więcej!

Dlaczego samochody Renault Master poleasingowe są popularne?


Poleasingowe Renault Master to doskonały wybór dla przedsiębiorców. Jest to inwestycja obarczona niskim ryzykiem ze względu na to, że do każdej oferty sprzedaży dołączona jest opinia profesjonalnego rzeczoznawcy – dzięki temu klient nie musi się obawiać ukrytych wad produktu. Auta poleasingowe Renault Master zachwycają również dobrym stanem technicznym, gdyż kilkuletnie pojazdy mają w swojej historii tylko jednego właściciela, a częstą praktyką jest serwisowanie nowego auta w ASO. Ponadto w przypadku awarii większość przedsiębiorców naprawia auta na bieżąco, korzystając z ubezpieczenia AC. Poza tym osoby prowadzące działalność gospodarczą i będące płatnikami VAT-u mają dodatkowe możliwości uzyskania oszczędności. Samochody Renault Master poleasingowe to auta dostawcze, których zazwyczaj używa się wyłącznie w celach firmowych. Zakup na podstawie faktury VAT 23% pozwala na pełne odliczenie podatku, dzięki czemu w kieszeni przedsiębiorcy zostaje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W połączeniu z korzystną ceną samochody poleasingowe Renault Master to dobra inwestycja dla każdej firmy.