logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Volkswagen Crafter

Poleasingowy samochód Volkswagen Crafter

Auta poleasingowe Volkswagen Crafter obecne w naszej ofercie to pojazdy, które sprawdzą się w najbardziej wymagających zastosowaniach. Będą niezastąpione, jeśli Twoja praca wymaga przewożenia sporych ładunków. Te niezawodne dostawczaki są wykorzystywane w wielu różnych branżach, doceniają je przede wszystkim przedsiębiorcy zajmujący się:

●               transportem i logistyką,

●               budownictwem,

●               branżą instalacyjną,

●               branżą wykończeniową i remontową.

 
Jednym słowem, poleasingowy Volkswagen Crafter będzie idealnym narzędziem pracy w każdej dziedzinie wymagającej szybkiego i sprawnego przewożenia sporych gabarytów. Jego główną zaletą jest niska awaryjność, choć tutaj wiele zależy od sposobu użytkowania pojazdu. Jeśli jednak ten samochód dostawczy będzie wykorzystywany w odpowiedni sposób, posłuży ci przez długi czas, nie wykazując żadnych usterek.

Auta poleasingowe Volkswagen Crafter – historia modelu

Samochód Volkswagen Crafter poleasingowy jest przedstawicielem modelu, który stanowi następcę modelu LT (w niektórych krajach pojazd ten wciąż występuje pod nazwą LT3). Na rynku zadebiutował w 2006 roku. Oferowany był od początku w kilkudziesięciu odmianach nadwoziowych, wśród których najpopularniejsze to:

●               furgon,

●               kombi,

●               nadwozie skrzyniowe z pojedynczą lub podwójną kabiną,

●               układ otwarty z możliwością indywidualnej zabudowy.

 

Auto jest wynikiem współpracy Volkswagena z koncernem Daimler i tak jak jego bliźniacza konstrukcja – Mercedes Sprinter – powstaje w zakładach Daimlera w Düsseldorfie i Ludwigsfelde. Poleasingowe Volkswageny Craftery są największymi przedstawicielami samochodów dostawczych w ofercie koncernu Volkswagen.

Poleasingowy Volkswagen Crafter – parametry techniczne

Auta poleasingowe Volkswagen Crafter to modele, w których zastosowano 5-cylindrową, wysokoprężną jednostkę napędową. Przy silniku o pojemności 2,5 l masz do wyboru kilka wariantów mocy. W najsłabszej z nich do dyspozycji jest 88 KM, następnie występuje wariant 107 KM, 134 KM i najmocniejszy – 163 KM. Ostatni typ jest zalecany dla najdłuższych pojazdów poddawanych największym obciążeniom. Wszystkie wersje mają bezpośredni wtrysk oleju napędowego oparty na technologii common rail i spełniają normę czystości spalin Euro IV.

 

Warto podkreślić, że nawet najmocniejsze warianty cechują się stosunkowo niskim spalaniem. Jeśli więc tania eksploatacja to główna cecha, której poszukujesz w samochodzie użytkowym, z pewnością warto rozważyć wybór auta poleasingowego Volkswagen Crafter.

Czy warto kupować samochody poleasingowe?

Wbrew panującemu przekonaniu, zakup samochodu Volkswagen Crafter poleasingowego może okazać się znacznie lepszym wyborem niż nabycie pojazdu od osoby prywatnej. Jest tak przede wszystkim dlatego, że kupując od leasingodawcy, masz pewność, że prezentowane parametry pojazdu są zgodne ze stanem faktycznym. Ogromną zaletą jest również sprawdzona historia – takie auta są serwisowane w ASO, nie ma więc mowy o ukrytych usterkach czy maskowaniu efektów kolizji.

 
Wybierasz samochód od pierwszego właściciela, kupiony w polskim salonie. Poleasingowy Volkswagen Crafter jest więc pewną propozycją, wolną od ryzyka związanego z zakupem pojazdu z niesprawdzonego źródła.