logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Volvo V40

Samochody Volvo V40 poleasingowe


Volvo V40 pierwszy raz trafiło na drogi w 2012 roku. Szwedzki kompakt zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami, do których można zaliczyć pionierską technologię w postaci zastosowania poduszki powietrznej dla pieszych. Charakterystyczne dla modelu szwedzkiego producenta jest wplatanie elementów mitologii skandynawskiej w design samochodów – nie inaczej jest w przypadku Volvo V40, który ma motyw inspirowany młotem Thora w przednich reflektorach. W podstawowym wyposażeniu można znaleźć m.in.:

●              system bezpieczeństwa zawierający 6 poduszek powietrznych wewnętrznych,

●              czujnik niezapiętych pasów bezpieczeństwa,

●              układ kontroli stabilności dynamicznej kontroli trakcji,

●              system kontroli trakcji na zakrętach,

●              wspomaganie hamowania podczas jazdy miejskiej,

●              układ stabilizacji przechyłu,

●              system zabezpieczeń przed urazami kręgosłupa,

●               

To tylko kilka elementów wyposażenia, jakim charakteryzuje się najprostsza wersja szwedzkiego kompaktu. Volvo V40 to wymarzony model do jazdy po mieście, który doskonale radzi sobie także podczas dłuższych tras.

Z jakich powodów kierowcy wybierają egzemplarze poleasingowe Volvo V40?


Marka Volvo jest ceniona głównie za sprawą wysokich standardów bezpieczeństwa. Potwierdzają to testy i liczne nagrody przyznawane na imprezach motoryzacyjnych.  Swego czasu model V40 zdobywał szczyty w rankingach, wygrywając testy zderzeniowe przeprowadzane przez EuroNCAP. Ciekawą propozycją jest inwestycja w samochody Volvo V40 poleasingowe. Oto kilka powodów, dla których coraz więcej osób wybiera taką ofertę:

●              dostępność – jeśli decydujesz się na zakup samochodu, zazwyczaj potrzebny jest on najlepiej na wczoraj. Czy jesteś gotowy na czekanie kilku miesięcy jak klienci salonów? Pamiętaj, egzemplarze poleasingowe Volvo V40 czekają na Ciebie już teraz,

●              obniżone ryzyko zakupu – do każdej oferty dołączona jest rzetelna opinia rzeczoznawcy, dzięki czemu inwestycja w samochody Volvo V40 poleasingowe jest całkowicie bezpieczna,

●              świetne roczniki – im młodsze auto, tym zazwyczaj ma większą wartość i lepszy stan techniczny – w naszej ofercie znajdziesz egzemplarze, których średni wiek wynosi 3–4 lata,

●              pewne pochodzenie – auta poleasingowe Volvo V40 były zakupione w krajowym salonie samochodowym, co czyni je wyjątkowymi na rynku wtórnym.

Nic dziwnego, że coraz więcej wielbicieli szwedzkiej motoryzacji przegląda oferty samochodów poleasingowych.

Czemu samochody poleasingowe Volvo V40 są tańsze?


Wiele osób zastanawia się, z jakiego powodu cena za auta poleasingowe Volvo V40 jest niższa niż w komisach lub w ogłoszeniach wystawionych przez prywatnych sprzedawców. Otóż tajemnica tkwi w podejściu. Leasingodawca nie jest w żaden sposób związany emocjonalnie z pojazdem. Maszyna wcześniej była użytkowana przez jedną firmę, przez co spełniła swój cel ekonomiczny i teraz czas na jej ponowne wprowadzenie na rynek. W przypadku właścicieli prywatnych często zachodzi trudność w zrozumieniu, jak bardzo pojazd może stracić na wartości w przeciągu pierwszych trzech lat. Natomiast auta sprzedawane w komisie też mogły być używane wcześniej służbowo, ale nie każdy sprzedawca ujawnia taką informację. Dlatego samochody poleasingowe Volvo V40 można nabyć w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż gdziekolwiek indziej.