Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Alfa Romeo Stelvio

Alfa Romeo Stelvio prosto z Włoch

Włosi to naród słynący nie tylko z dobrej kawy, pysznego wina, pizzy i niesamowitych lodów – to także miłośnicy motoryzacji. Marki aut z Półwyspu Apenińskiego znane są na całym świecie. Włoska motoryzacja to rynek samochodów oferujący modele zarówno luksusowe, jak i takie, które znajdują zwolenników wśród użytkowników poszukujących komfortowych modeli w bardziej przystępnej cenie. Auta z Włoch wygrywają wiele konkursów na najpiękniejsze samochody. Cechuje je niebanalna linia i wnętrza wykończone z klasą.

Firma Alfa Romeo została założona w 1910 roku w Mediolanie. Początkowo nosiła nazwę A.L.F.A. Kilka lat później przejął ją neapolitański przedsiębiorca Nicola Romeo i zmienił nazwę na Alfa Romeo. Obecnie to jedna z największych ikon świata motoryzacji podbijająca serca klientów wspaniałym wyglądem pojazdów. Samochód marki Alfa Romeo to marzenie niejednego miłośnika czterech kółek. Firmowym kolorem jest czerwień. Marka ta może poszczycić się statusem pioniera, który wdrożył wiele innowacyjnych rozwiązań w samochodach.

Charakterystyka modelu Alfa Romeo Stelvio

Najświeższym modelem w portfolio Alfa Romeo Polska jest Alfa Romeo Stelvio. Jest to pierwszy w historii SUV wyprodukowany przez tego producenta. Jego debiut miał miejsce w 2016 roku. Stelvio to unikalny SUV klasy średniej, nadający się do jazdy w zróżnicowanych warunkach. Jego konstrukcja oparta jest na płycie podłogowej wcześniejszego modelu – Alfa Romeo Giorgio. Nazwa modelu Alfa Romeo Stelvio pochodzi od słynnej najwyżej położonej przejezdnej przełęczy we włoskich Alpach. Model ten charakteryzuje się bogatym wnętrzem obejmującym szereg udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

Samochody poleasingowe Alfa Rome Stelvio mają twarde zawieszenie, co jest typowe dla niejednego auta sportowego. Do tego ma ono aż 280 KM pod maską i napęd na cztery koła. Fotele są wygodne, a bagażnik – przestronny. Nie jest to jednak tani pojazd, dlatego kupno tego samochodu w ofercie poleasingowej może stanowić okazję. Wówczas wystarczy mniejszy budżet niż w przypadku nowego pojazdu. Kupując Alfa Romeo Stelvio jako auto poleasingowe, klient może być pewny, że płaci za samochód w dobrym stanie technicznym, który był serwisowany w autoryzowanych punktach. Jest to warunek konieczny przy sprzedaży takich egzemplarzy.

Poleasingowe Alfa Romeo Stelvio

Samochody Alfa Romeo Stelvio poleasingowe są pojazdami w pełni sprawnymi z zakończonym okresem leasingu. Modele wracają wówczas do sprzedaży jako auta używane, jednak sprzedaż pojazdu poleasingowego jest transakcją, w której nabywca ma stuprocentową pewność, że kupuje egzemplarz sprawdzony i może zapoznać się z jego historią użytkowania. Eksploatacja samochodu podczas umowy leasingu regulowana jest szczegółowymi zapisami, a pojazd musi być odpowiednio serwisowany. Z tego powodu auto Alfa Romeo Stelvio poleasingowe jest samochodem bardzo dobrze utrzymanym i sprawdzonym pod względem technicznym. Dzięki temu stanowi on dobry wybór dla miłośników włoskiej motoryzacji.

Po wprowadzeniu na rynek modelu Alfa Romeo Stelvio, to właśnie on wyznacza trendy dla droższych niemieckich marek. To auto, które zapewnia komfort podróżowania z pełnym bezpieczeństwem.