Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe BMW Seria 3 Gran Turismo

Auta poleasingowe BMW serii 3 Gran Turismo – nowy sposób na zakup pojazdu

W życiu należy się rozwijać – zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym. Ten cel powinien przyświecać wszystkim, którzy podejmują ważne decyzje dotyczące zmiany pracy, zakończenia lub zawiązania nowego związku, a także zakupu nowego pojazdu – w końcu większości kierowców zależy na tym, aby ich kolejny samochód był lepszy od poprzedniego. Z podobnych założeń wychodzą również producenci samochodów, którzy dbają o rozwój ich produktów. Z efektów tych dążeń korzystają zwłaszcza klienci, w tym oczywiście ci, dla których oferta poleasingowych BMW serii 3 stanowi poważną opcję zakupu pojazdu.

Samochody poleasingowe BMW serii 3 Gran Turismo

Model Gran Turismo bez wątpienia stanowi jeden z przykładów rozwoju BMW serii 3. Był on produkowany w latach 2013–2020, a jego konstruktorzy planowali przeznaczyć go głównie na rynek chiński. W praktyce zyskał jednak sporą popularność także w wielu innych miejscach na świecie, w tym również w Polsce. Aktualnie auta poleasingowe BMW serii 3 Gran Turismo stanowią jedną z ciekawszych ofert dla zainteresowanych kupnem samochodu używanego o sprawdzonej historii.

Omawiany tu model nie różni się od innych pojazdów BMW serii 3 pod względem technicznym. Do cech wyróżniających model Gran Turismo można zaliczyć:

●              większy rozstaw osi zwiększający poziom bezpieczeństwa;

●              wyższe położenie przednich foteli zapewniające lepszy komfort jazdy;

●              wyższy moment obrotowy pozwalający na szybsze osiągnięcie odpowiedniej prędkości.

Ten samochód jest szczególnie dedykowany kierowcom ceniącym szybką i dynamiczną jazdę w komfortowych warunkach.

Samochody BMW serii 3 Gran Turismo poleasingowe – na czym polega oferta?

Oferta samochodów poleasingowych (BMW serii 3 Gran Turismo nie jest tu wyjątkiem) na etapie transakcyjnym nie różni się niczym od zakupu innych samochodów używanych. Zasadnicza różnica znajduje się gdzie indziej – w historii pojazdu. Samochody poleasingowe to auta, które nie zostały zakupione przez korzystającego z leasingu po wygaśnięciu umowy. W ramach leasingu konieczne jest jednak przestrzeganie surowych zasad dotyczących zarówno serwisowania samochodu w autoryzowanych punktach, jak i raportowania o wszelkich kolizjach czy wypadkach. W przypadku aut poleasingowych praktycznie niemożliwe jest ukrycie jakichkolwiek zdarzeń negatywnie wpływających na wartość pojazdu.

Dokumentację tę (w postaci książki serwisowej) można bez problemu sprawdzić. Poza tym sprzedający samochody poleasingowe BMW serii 3 Gran Turismo odpowiada także za prawdziwość tych danych – dlatego kupujący nigdy nie nabywa kota w worku, lecz sprawdzony i świetnie utrzymany pojazd. Jest to tym bardziej istotne przy zakupie samochodu takiej klasy jak BMW serii 3 Gran Turismo. Żaden kupujący nie chciałby natrafić na nieprzyjemne niespodzianki wynikające z historii auta – pewność jest tu jednym z podstawowych czynników decydujących o opłacalności zakupu samochodu poleasingowego.