Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Kia Optima

Kia Optima

Kia Optima to samochód osobowy klasy średniej. Został zaprojektowany przez południowokoreańską markę w 2000 roku, a w produkcji był dostępny do 2020. Dlatego obecnie na rynku znaleźć można poleasingowe Kia Optima mające co najmniej dwa lata.

Pierwsza Kia Optima powstała w wyniku współpracy dwóch południowokoreańskich firm – Kia i Hyundai. Samochód ten był wyposażony w kanciastą, chromowaną atrapę chłodnicy oraz szeroko rozstawione reflektory i podłużny kształt. Z tyłu znajdowały się natomiast lampy z charakterystycznymi pasiastymi tłoczeniami.

Wygląd Kia Optima zmienił się po raz pierwszy w 2003 roku. Powiększono atrapę chłodnicy oraz wybrano zupełnie nowe reflektory. Z tyłu zamontowano białe wkłady kierunkowskazów. Po restylizacji eksportowane z Korei samochody zyskały nazwę Kia Optima Regal.

W 2005 roku na rynku pojawiła się druga generacja Kia Optima. Zyskała obły proporcje oraz zupełnie inne wkłady reflektorów i lamp. Już w 2008 roku samochód przeszedł lifting. Wówczas zamontowano obszerną atrapę chłodnicy, wąskie reflektory i stworzono nieco agresywne zarysowania.

Najnowszymi samochodami dostępnymi na rynku są te trzeciej generacji, czyli z 2010 roku. W przypadku tego auta zastosowano nowoczesne technologie bezpośrednio wpływające na osiągi. Zaprojektowano również nowy wygląd auta, z tylną szybą zadartą ku dachowi oraz chromowaną listwą przy krawędzi. W 2012 roku na rynku pojawiła się Kia Optima w wersji hybrydowej, a już 2 lata później pojawiła się Kia Optima T-Hybrid.

Poleasingowa Kia Optima

Samochody poleasingowe Kia Optima to doskonałe rozwiązanie dla osób, których zależy na komfortowym pojeździe, jednak w znacznie niższej cenie. Model ten nie jest już produkowany, dlatego na rynku znaleźć można wyłącznie auta używane. W przypadku Kia Optima poleasingowych klient może być pewien ich stanu technicznego. Wszystkie naprawy są bowiem dokładnie udokumentowane, a zgodnie z umową leasingową, muszą być one dokonywane w autoryzowanych punktach. Kupując poleasingową Kia Optima, możesz mieć pewność, że samochód nie ma ukrytych wad, a jego wartość jest adekwatna do przebiegu i stanu technicznego. Określa ją rzeczoznawca, przed dopuszczeniem pojazdu do sprzedaży.

Poleasingowe Kia Optima są dostępne w wersjach:

●               EX,

●               GLS,

●               L,

●               LX,

●               M,

●               SX,

●               XL.

Auta poleasingowe Kia Optima to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla firm. Jeśli chcesz mieć własne samochody w niższej cenie, warto zwrócić uwagę na auta używane. Wiele z nich ma wciąż dość mały przebieg, dzięki czemu bez problemu pozwolą one na bezpieczną i komfortową jazdę przez długi czas.

Poszczególne Kia Optima poleasingowe się także parametrami silnika, w tym jego mocą czy pojemnością. Warto zapoznać się z takimi szczegółami, zwłaszcza jeśli szukasz samochodów wydajnych i idealnych do pokonywania długich tras. Wśród dostępnych opcji pojawiają się silniki o pojemności od 1,7 do 2,4 litra.