Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Mercedes Klasa B

Poleasingowe Mercedes Klasa B


Mercedes Klasa B to kompaktowy minivan, który łączy w sobie wiele zalet. Produkcja pojazdu rozpoczęła się w 2005 roku, a na przestrzeni lat niemiecki koncern wypuścił 3 generacje modelu. Ten samochód, mimo niewielkiego rozmiaru, zaskakuje swoimi możliwościami. Nic dziwnego, w końcu Niemcy są znani z precyzji i rozsądnego planowania przestrzeni.

Mercedes klasy B to pojazd dla osób, które cenią sobie bezawaryjną jazdę - od początku produkcji zyskał przydomek niezawodnego. Do jego atutów można zaliczyć uniwersalność, ponieważ może być zarówno idealnym uzupełnieniem firmowej floty, jak i niewielkim pojazdem rodzinnym. Zastosowanie zależy głównie od potrzeb klienta, a Mercedes Klasy B poradzi sobie z wszelkimi oczekiwaniami. Kolejną zaletą samochodu jest bardzo dobre rozplanowanie wnętrza, dzięki czemu kompakt pomieści całkiem sporo. Nie brak w nim także praktycznych schowków, a oprócz tego wykończenie pojazdu jest estetyczne i zgodne z cenioną niemiecką stylistyką.

Dlaczego warto wybrać samochody poleasingowe Mercedes Klasa B

Poleasingowe Mercedes Klasa B to rozwiązanie o wielu zaletach. Atrakcyjna cena zakupu z pewnością jest jedną z nich. Wiele osób zastanawia się, z czego wynika tak korzystny koszt dla kupca. Celem wyjaśnienia, należy najpierw rozważyć pojęcie leasingu.

Auta poleasingowe Mercedes Klasa B są tak atrakcyjne cenowo, dlatego że ich pierwszym użytkownikiem były przedsiębiorstwa lub osoby prowadzące działalność gospodarczą, które jako sposób finansowania floty wybrały leasing. Umowy leasingowe często zawierane są na okres 4-5 lat. Po ich upływie leasingobiorca ma możliwość wykupu pojazdu lub zamiany na inny model i zawarcia kolejnej umowy. Prywatny kupiec niejednokrotnie latami oszczędza i posiłkuje się kredytem konsumenckim, by kupić ten sam pojazd w salonie, nie biorąc pod uwagę, że nowy samochód traci bardzo dużo na wartości. W związku z tym, bardziej opłacalnie jest wybrać sprawdzone samochody Mercedes Klasy B poleasingowe, niż te oferowane przez prywatnych sprzedawców.

Zakup auta poleasingowe Mercedes Klasa B – zalety

Samochody poleasingowe Mercedes Klasa B to korzystny wybór zarówno dla przedsiębiorcy, jak i osoby prywatnej. Nie tylko atrakcyjna cena należy do atutów zakupu takich pojazdów. Wśród korzyści inwestycji w samochody Mercedes Klasa B poleasingowe można wyliczyć:

●              dobry rocznik – w ofercie pojazdów poleasingowych znajdują się zazwyczaj modele wyprodukowane na przestrzeni ostatnich 5 lat,

●              doskonale udokumentowana historia pojazdu – ze względu na to, że samochody poleasingowe miały tylko jednego właściciela, były regularnie serwisowane, w większości przypadków w ASO. Pozwala to na uzyskanie rzetelnych informacji co do przebiegu, rodzajów usterek, które mogły wystąpić i wykonanych napraw,

●              sprzedaż udokumentowana fakturą VAT 23% - dokument sprzedażowy w postaci faktury VAT to atrakcyjne rozwiązanie dla aktywnych płatników podatku VAT, którzy mogą odliczyć sobie minimum 50% podatku; dodatkowo osoby prywatne dysponujące takim dokumentem sprzedaży są zwolnione z opłaty skarbowej.

Zakup auta poleasingowego to korzystne rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie dobry stan techniczny pojazdu i rozsądną cenę.