Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Seat Leon

Samochody Seat Leon poleasingowe

Seat Leon po raz pierwszy trafił do użytku w 1999 roku. Dzisiaj w salonach dostępne są już cztery generacje modelu, z których ostatnia miała premierę w 2020 roku. Hiszpańskie podejście do motoryzacji zjednało sobie wiele serc fanów sportowego stylu i dynamicznych silników,  wpływy niemieckiej technologii gwarantuje niezawodność. Samochód zachwyca nowoczesnym wyglądem z charakterystycznymi ostrymi krawędziami.

Pojazd ma dwa typy nadwozia – hatchback i kombi. W zależności od wyboru właściciel samochodu będzie mógł używać bagażnika o pojemności 380 lub 587 litrów. Uwagę zwraca wnętrze auta poleasingowego Seat Leon, które ma nieco sportowy rys. Kierowcy chwalą go za świetne właściwości jezdne i bezawaryjność. Oszczędni kupcy znajdą te wszystkie zalety w ofercie aut poleasingowych Seat Leon.

Kto skorzysta, kupując poleasingowe samochody Seat Leon?

Kupienie samochodów poleasingowych Seat Leon to korzystne rozwiązanie dla:

1.             Przedsiębiorców.

Osoby prowadzące działalność zyskają na kilku płaszczyznach, wybierając auta poleasingowe Seat Leon. Przede wszystkim mogą wybrać korzystne finansowanie w formie leasingu. Najczęściej u dobrego sprzedawcy można znaleźć pojazdy 3- i 4-letnie. To auta, które nadal są w świetnym stanie technicznym, a do tego nie ma przeciwwskazań, by banki objęły je kolejną umową leasingową. Inną korzyścią dla przedsiębiorców jest możliwość odliczenia od podatku VAT i dochodowego wartości samochodu, ponieważ każdy z pojazdów jest sprzedawany na podstawie faktury VAT 23%. Dzięki temu w budżecie firmy można odzyskać sporą sumę.

2.             Osób nieprowadzących działalności gospodarczej

Klient indywidualny sporo oszczędzi, wybierając samochody poleasingowe Seat Leon. Wystarczy porównać oferty z ogłoszeniami prywatnych sprzedawców. Cena u tych drugich często jest wyższa nawet o 20%. Z czego to wynika? Osoba, która kupiła samochód prosto z salonu, zazwyczaj nie jest w stanie uwierzyć, że taki pojazd w ciągu pierwszych 3. lat traci nawet do 50% początkowej wartości. Nieco wyższa cena podawana przez prywatnych sprzedawców jest uwarunkowana chęcią odzyskania włożonego w pojazd kapitału. Ponadto osoby, które wybiorą poleasingowe auto Seat Leon są zwolnione z obowiązkowego uiszczenia opłaty skarbowej, ponieważ pojazdy są sprzedawane na podstawie faktury VAT 23%.

Można śmiało stwierdzić, że auta poleasingowe Seat Leon to opłacalny zakup dla każdego.

Samochody Seat Leon poleasingowe i ich zalety

Ogromnym atutem ofert na poleasingowe  samochody Seat Leon jest opinia rzeczoznawcy. Dzięki niej zainteresowany kupnem może dokładnie poznać stan techniczny samochodu. Takie rozwiązanie jest bezpieczne dla klienta, gdyż zakupiony pojazd nie ma ukrytych wad i jest sprawny technicznie.