Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

ARTYKUŁY

DLACZEGO WARTO KUPIĆ AUTO POLEASINGOWE?

DLACZEGO WARTO KUPIĆ AUTO POLEASINGOWE?

Samochody poleasingowe cieszą się w Polsce rosnącą popularnością na rynku wtórnym. Jeśli i Ty szukasz używanego auta z pewnego źródła, postaw na pojazdy poleasingowe Carefleet S.A.

Prezentowane na portalu samochody zostały zwrócone do Carefleet po zakończonych umowach wynajmu długoterminowego. W naszej ofercie znajdują się zarówno osobowe jak i dostawcze pojazdy większości marek dostępnych na polskim rynku. Posiadamy samochody używane z różnych segmentów, roczników oraz z różnymi przebiegami.

Co istotne, wszystkie auta zostały zakupione przez Carefleet od polskich dealerów i przez czas trwania umów wynajmu znajdowały się pod naszym bezpośrednim nadzorem. Dzięki temu doskonale znamy ich pochodzenie, sposób dotychczasowego użytkowania oraz historię serwisowania i ewentualnych napraw. Dodatkowo każdy samochód poleasingowy przed wystawieniem na sprzedaż zostaje poddane ocenie niezależnego rzeczoznawcy.

Samochody poleasingowe od Carefleet S.A. to:

• Pojazdy zakupione w polskich salonach
• Potwierdzony przebieg
• Pełna historia serwisowa
• Ocena niezależnego rzeczoznawcy
• Różne segmenty, marki, przebiegi i roczniki
• Pojazdy osobowe i dostawcze
• Atrakcyjne formy finansowania (wynajem, leasing, kredyt,)

Każdy z pojazdów można obejrzeć w wybranym stacjonarnym Punkcie Sprzedaży aut poleasingowych Carefleet. Na miejscu czekają na Państwa wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Powrót do listy