Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

ARTYKUŁY

CZY ZAKUP JEST JEDYNĄ FORMĄ NABYCIA SAMOCHODÓW POLEASINGOWYCH OD CAREFLEET S.A. ?

CZY ZAKUP JEST JEDYNĄ FORMĄ NABYCIA SAMOCHODÓW POLEASINGOWYCH OD CAREFLEET S.A. ?

Klienci zainteresowani ofertą samochodów poleasingowych Carefleet S.A. mają możliwość skorzystania z kilku opcji ich finansowania. Wybierz tę, która jest najlepsza dla Ciebie!

Pierwszą opcją jest tradycyjny zakup ze środków własnych, w którym za auto zapłacisz przelewem bankowym. To jednak nie wszystko.

Jeżeli interesuje Cię rozłożenie płatności w czasie, możesz skorzystać z atrakcyjnej opcji kredytowania przez bank Credit Agricole w ramach oferty KREDYT W JEDEN DZIEŃ. Wystarczy, że przy okazji oglądania samochodów złożysz w jednym z naszych stacjonarnych Punktów Sprzedaży wniosek o udzielenie kredytu. Jeśli jesteś klientem banku Credit Agricole, informację zwrotną otrzymasz w ciągu 15 minut. Jeśli nie, wniosek zostanie rozpatrzony maksymalnie w ciągu kilku godzin. W przypadku pozytywnej decyzji banku jeszcze tego samego dnia otrzymasz wszystkie dokumenty i odjedziesz wybranym przez siebie samochodem.

Kolejną możliwością, którą Ci oferujemy, jest leasing, czyli forma finansowania, w ramach której płacisz jedynie za użytkowanie samochodu przez określony czas, a po zakończeniu umowy masz możliwość zwrócenia pojazdu lub wykupienia go na własność. Np. w przypadku umowy na 12 miesięcy możesz wykupić samochód za 21 proc. jego wartości. W formie leasingu finansujemy samochody do ósmego roku ich eksploatacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Punktów Sprzedaży i obejrzenia dostępnych pojazdów Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące możliwych opcji finansowania oraz udzielą dodatkowych informacji na temat samochodów.

Powrót do listy