Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

ARTYKUŁY

Kredyt – szybki i łatwy sposób na sfinansowanie Twojego nowego, poleasingowego…

Kredyt – szybki i łatwy sposób na sfinansowanie Twojego nowego, poleasingowego…

Chcesz kupić swój wymarzony samochód poleasingowy, ale brakuje Ci środków? Skorzystaj z atrakcyjnej opcji kredytowania przez Bank Credit Agricole w ramach oferty KREDYT W JEDEN DZIEŃ. To szybkie i łatwe rozwiązanie, dzięki któremu jeszcze tego samego dnia usiądziesz za kierownicą swojego nowego auta!

Uzyskanie kredytu na samochód poleasingowy od Carefleet jest teraz prostsze niż myślisz. Wystarczy, że przy okazji oglądania pojazdów w jednym z naszych stacjonarnych Punktów Sprzedaży złożysz odpowiedni wniosek, a informację zwrotną otrzymasz jeszcze tego samego dnia.

Kredyt w wysokości do 20 000 zł możesz uzyskać w oparciu o oświadczenie o dochodach. Do sporządzenia umowy wystarczy jedynie dokument tożsamości oraz Twoja deklaracja na temat zarobków za okres ostatnich 3 miesięcy. Aby ubiegać się o wyższą kwotę, musisz dostarczyć podstawowe dokumenty potwierdzające Twoje dochody, np. zaświadczenie od pracodawcy lub wyciąg wpływów z wynagrodzenia na rachunek bankowy za ostatnie pół roku.  Bez zgody współmałżonka sfinansujesz zakup do 50 000 zł, a w przypadku potrzeby podwyższenia zdolności kredytowej możesz dołączyć dowolnego ( również niespokrewnionego) współkredytobiorcę.

Maksymalna kwota kredytowania to 150 000 zł. Możesz przeznaczyć ją nie tylko na sfinansowanie swojego nowego auta poleasingowego, ale także na polisę ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC/NNW/CA. Kredyt spłacasz w miesięcznych ratach nawet do 120 miesięcy.

KREDYT W JEDEN DZIEŃ to proste i przyjazne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć wymarzonym samochodem poleasingowym bez inwestowania kapitału własnego oraz konieczności dopełniania szeregu czasochłonnych formalności. Nie wymagamy ubezpieczenia kredytu ani dodatkowych zabezpieczeń, takich jak poręczenie osób trzecich, wpis do dowodu rejestracyjnego, zastaw rejestrowy, przewłaszczenie warunkowe, weksel, cesja praw z polisy OC/AC czy wymóg polisy ubezpieczenia Auto Casco. Co najważniejsze, kredyt udzielany jest podczas jednej wizyty w naszym stacjonarnym Punkcie Sprzedaży, a cały proces – w tym przekazanie decyzji kredytowej i podpisanie umowy – odbywa się w sposób elektroniczny.

Zapraszamy do odwiedzenia stacjonarnych Punktów Sprzedaży i obejrzenia dostępnych pojazdów. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące możliwych opcji finansowania oraz udzielą dodatkowych informacji na temat samochodów.

Powrót do listy