Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Alfa Romeo

Alfa Romeo


Już od ponad piętnastu lat nasza firma pomaga klientom biznesowym z całej Polski w znalezieniu niezawodnych i stylowych aut poleasingowych. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, skupiamy się wyłącznie na markach uchodzących za najpopularniejsze i najefektywniejsze. Należą do nich m.in. poleasingowe Alfa Romeo, obejmujące sporo modeli pojazdów, od wozów terenowych po eleganckie sedany. Zapraszamy gorąco wszystkich zainteresowanych do przyjrzenia się naszej ofercie.

 

Włoska pasja rozwijana latami


Marka Alfa Romeo została założona w 1910 roku po przejęciu fabryki samochodowej Alexandre’a Darracqa przez przedsiębiorców z Lombardii. Na przestrzeni lat samochody Alfa w 1918 roku zostały przemianowane na Alfa Romeo, cieszyły się rosnącym uznaniem kierowców. Powodem była nie tylko ich niezawodność, ale również stylowy wygląd, często utożsamiany z kunsztem włoskich projektantów. To te czynniki sprawiają, że samochody poleasingowe Alfa Romeo po dziś dzień są popularnym wyborem klientów biznesowych. Wysokiej klasy części, stworzone przez włoskich mistrzów zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę. Wyjątkowy wygląd sprawia z kolei, że samochody te od lat dbają o profesjonalny wizerunek europejskich firm z nich korzystających zarówno podczas wyjazdów delegacyjnych, jak i regularnych spotkań z klientami.

 

Samochody poleasingowe – dlaczego warto?


Auta poleasingowe Alfa Romeo z naszej oferty to przede wszystkim gwarancja przejrzystości. Każdy oferowany przez nas samochód pochodzi od polskiego dealera. Dysponujemy pełną historią eksploatacji wszystkich pojazdów – klient ma pełen wgląd zarówno w ocenę stanu samochodu, jak i listę przeprowadzonych wcześniej napraw. Zapewniamy potwierdzone, wiarygodne dane dotyczące przebiegu samochodu. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór modeli od najnowszych po wozy sprzed kilku lat. Umożliwiamy tym samym znalezienie samochodu, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb Państwa firmy.

 

Zapraszamy do kontaktu!


W Carefleet wierzymy, że podstawami skutecznej działalności są rzetelność i stawianie na budowanie długotrwałych relacji z klientem. Z tego też powodu wszyscy chcący wynająć samochody Alfa Romeo poleasingowe, mogą liczyć u nas zarówno na atrakcyjne ceny, jak i elastyczność ofert. Każdy z dostępnych u nas wozów ma ważne ubezpieczenie OC. Oferujemy również modułowy pakiet usług związanych z utrzymaniem auta. Wynajęcie wozu nie wymaga dodatkowych opłat zaś przed podjęciem decyzji mogą Państwo sprawdzić jego stan osobiście. Dysponujemy kilkoma punktami stacjonarnymi na terenie Polski, umożliwiając tym samym odbiór zamówionego auta w wybranym przez klienta miejscu. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i firmy z całego kraju!