Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe BMW

BMWNasza firma oferuje Państwu duży wybór samochodów poleasingowych od wozów dostawczych po modele osobowe oraz terenowe. Już od ponad piętnastu lat pomagamy klientom biznesowym w znalezieniu niezawodnych, używanych samochodów służbowych pochodzących od uznanych marek na rynku. W skład naszej oferty wchodzą różne poleasingowe BMW obejmujące zarówno nowoczesne modele, jak i wozy sprzed kilku lat. Zapraszamy gorąco do poznania naszej oferty.

 

Niepowtarzalna osobowość doceniana na całym świecie


Marka BMW, założona ponad sto lat temu w Niemczech, w tej chwili uchodzi za jedną z najpopularniejszych na świecie. Charakterystyczny wygląd połączony z okazałymi gabarytami szybko stał się znakiem rozpoznawczym wozów tej marki. Oferta producenta obejmuje zarówno eleganckie limuzyny, jak i wytrzymałe crossovery oraz niewielkie auta elektryczne. Samochody poleasingowe BMW dzięki starannie zaprojektowanym elementom, są przy tym znakomitym wyborem dla ceniących bezawaryjność. Dzięki tym atutom, modele BMW stanowią idealny wybór dla klientów biznesowych odwiedzających często swoich partnerów lub nastawionych na regularną obecność na konferencjach oraz targach.

 

Samochody poleasingowe – czy to ryzykowna inwestycja?


Już od początku naszej działalności, postanowiliśmy trzymać się reguły, mówiącej, że wynajęcie używanego samochodu powinno być bezstresowe i bezpieczne dla klienta. Dlatego też auta poleasingowe BMW dostępne w naszej ofercie, pochodzą tylko i wyłącznie od wiarygodnych dealerów obecnych na terenie Polski. Osoby zainteresowane pozyskaniem wozu uzyskują pełen wgląd w historię usterek i napraw samochodu, a także jego przebieg. Istnieje również możliwość sprawdzenia stanu pojazdu osobiście. Gwarantujemy tym samym klarowność naszych usług. Wynajem samochodu poleasingowego to także możliwość pozyskania pojazdu w dobrym stanie technicznym w atrakcyjniejszej cenie niż w przypadku zakupu w salonie.

 

Skontaktuj się z nami!


W Carefleet wierzymy, że wysoka jakość oferowanych pojazdów powinna iść w parze z równie wysokim standardem usług. Dlatego samochody BMW poleasingowe dostępne w naszej ofercie podlegają profesjonalnej ocenie ich stanu technicznego przeprowadzanej przez niezależnego rzeczoznawcę. Wszystkie pojazdy posiadają ważne ubezpieczenie OC. Zapewniamy również pakiet usług dodatkowych. Dysponujemy kilkoma punktami odbioru na terenie kraju, dając możliwość odebrania auta przez pośrednika. Nie pobieramy dodatkowych opłat od naszych klientów. Jeśli Twoja firma potrzebuje niezawodnego samochodu, zapraszamy do poznania naszego stale powiększanego asortymentu!