Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Citroen

CitroenNasza firma oferuje Państwu możliwość wynajmu samochodów poleasingowych Citroen, przeznaczonych głównie do użytku biznesowego. Jesteśmy rynkowymi liderami z ponad piętnastoletnim doświadczeniem nastawionymi na przejrzystość ofert, rzetelność oraz budowanie długotrwałych więzi z naszymi klientami. Citroeny dostępne w naszym asortymencie to nie tylko modele kilkuletnie, ale i najnowocześniejsze wozy pochodzące od zaufanych dealerów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Marka z tradycją


Założony w marcu 1919 roku Citroen uchodzi obecnie za jedną z najpopularniejszych marek na Starym Kontynencie. Eleganckie bryły nawiązujące kształtami do pierwszych Citroenów są jednym ze znaków rozpoznawczych tej legendarnej już marki. Samochody te urzekają również elementami konstrukcyjnymi zapewniającymi bezpieczeństwo oraz niezawodność. To Citroen wprowadził bowiem na rynek zarówno samopoziomujące zawieszenie hydrauliczne, jak i wykorzystywane po dziś dzień hamulce tarczowe oraz ruchome światła przednie. Poleasingowe Citroeny dostępne w naszej ofercie obejmują zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Czyni je to znakomitym wyborem dla wielu przedsiębiorstw bez względu na typ prowadzonej działalności.

 

Dlaczego warto wynająć samochód poleasingowy u nas?


W Carefleet wierzymy, że wynajęcie samochodu poleasingowego powinno być równie bezpieczne, co w przypadku nabycia nowego wozu w salonie. Z tego powodu nasza oferta koncentruje się przede wszystkim na klarowności. Auta poleasingowe Citroen dostępne na naszej stronie pochodzą wyłącznie od zaufanych polskich dealerów. Klient otrzymuje również pełen wgląd w historię dotychczasowej eksploatacji auta, uzyskując tym samym prawdziwe informacje na temat przebiegu, napraw oraz usterek. Oferujemy także możliwość sprawdzenia stanu technicznego samochodu osobiście. Ceny pojazdów zostały dostosowane zarówno do ich stanu, jak i rocznika.

 

Najlepsze auta poleasingowe dla firm!


Wszystkie samochody Citroen poleasingowe dostępne w naszej ofercie podlegają rzetelnej ocenie ich stanu przez niezależnego rzeczoznawcę. Tym samym otrzymują Państwo gwarancję wiarygodności naszej firmy. Nie doliczamy dodatkowych opłat do cen widocznych na stronie. Wszystkie Citroeny mają ważne ubezpieczenie OC. Zapewniamy pełen pakiet usług obejmujących m.in. obsługę techniczną. Dysponujemy kilkoma punktami odbioru na terenie kraju, umożliwiając jednocześnie odebranie wozu przez osobę pośredniczącą. Dzięki stale powiększanemu asortymentowi i dużemu katalogowi dostępnych modeli pomagamy również naszym stałym klientom w ewentualnym wynajęciu dodatkowych wozów dla firmy.