Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Fiat

Fiat


 
Już od ponad piętnastu lat pomagamy naszym klientom biznesowym w znalezieniu niezawodnych samochodów służbowych. Skupiamy się wyłącznie na niezawodnych najpopularniejszych markach cenionych zarówno w Europie, jak i na świecie. Poleasingowe Fiaty dostępne w naszej ofercie, to przede wszystkim atrakcyjne ceny, niezawodność oraz bardzo duży wybór dostępnych modeli. Zapraszamy gorąco klientów z całej Polski do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 

Niezawodne, stylowe, ekologiczne


Założona w 1899 roku w Turynie marka Fiat uchodzi obecnie za największego producenta samochodów we Włoszech. Kultowe już modele samochodów oferujące rozpoznawalne designy oraz sprawdzone technologie od lat cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody zebrane przez Włochów. Samochody te zdobyły, chociażby tytuł Europejskiego Samochodu Roku aż dziewięciokrotnie, zawdzięczając swoje uznanie kierowców bezpieczeństwu i niezawodności. Najniższa emisja CO2  spośród wszystkich marek europejskich sprawia przy tym, że samochody poleasingowe Fiat to znakomity wybór dla firm, nastawionych na zwiększoną ekologiczność.

 

Wynajem samochodu poleasingowego – dlaczego się opłaca?


W Carefleet wierzymy, że wynajem aut poleasingowych wcale nie musi wiązać się z niepewnością i dodatkowymi wydatkami. Z tego też powodu, nasza oferta bazuje na przejrzystości oraz stałym kontakcie z klientem. Auta poleasingowe Fiat widoczne na naszej stronie pochodzą wyłącznie od wiarygodnych polskich dealerów. Udostępniamy wszystkim zainteresowanym dokumentację każdego pojazdu, zapewniając tym samym pełen wgląd nie tylko w autentyczny przebieg, ale również historię serwisową. Klient ma także możliwość osobistego sprawdzenia stanu samochodu przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wszystkie samochody wyceniamy względem rocznika oraz aktualnego stanu, nie doliczając do jego ceny dodatkowej opłaty

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


 Jako specjaliści z doświadczeniem w leasingu i motoryzacji, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. W celu uzyskania pełnej wierzytelności współpracujemy z niezależnymi rzeczoznawcami oceniającymi autentyczny stan i wartość pojazdu. Samochody Fiat poleasingowe dostępne w naszej ofercie posiadają ważne ubezpieczenie OC oraz gwarancję pomocy technicznej. Współpraca z nami to także łatwy i szybki odbiór auta – mogą to Państwo uczynić samodzielnie, lub z pomocą pośrednika. Dysponujemy również kilkoma punktami stacjonarnymi w celu zwiększenia jakości naszych usług. Zapraszamy do kontaktu wszystkich poszukujących niezawodnych samochodów służbowych!