Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Honda

Samochody poleasingowe Honda


Honda to japońska, publiczna korporacja konglomeratowa znana przede wszystkim jako producent samochodów, samolotów, motocykli i sprzętu energetycznego. Jest obecnie największym na świecie dostawcą motocykli, a także największym na świecie producentem silników spalinowych. Firma założona została w 1948 roku przez Soichiro Hondę. Jak się okazało - wyczucie czasu było idealne, ponieważ wiele fabryk motoryzacyjnych zostało zniszczonych podczas drugiej wojny światowej, a Honda szybko zapełniła tę lukę.

Marka w bardzo krótkim czasie stała się w swoim kraju synonimem użyteczności i innowacyjnej inżynierii. Dział motocykli firmy odnotował ogromny wzrost sprzedaży, plasując Hondę na podium wśród producentów motocykli. Początek przygody Hondy z produkcją samochodów miał miejsce w 1963 roku, kiedy to japoński brand wyprodukował mini-ciężarówkę typu pick-up T360. Niespełna 4 miesiące później z fabryki zlokalizowanej w mieście Minato wyjechał pierwszy samochód sportowy - S500. Na początku lat 70. marka wprowadza do sprzedaży seryjnie produkowane kompaktowe auta.

Mimo doskonałych osiągów, bardzo niskiego zużycia paliwa i niższej emisji spalin, auta Hondy nie zrobiły jednak wrażenia na przeciętnych amerykańskich kierowcach. Małe samochody, które zostały zaprojektowane na rynek japoński, nie miały prawie nic wspólnego z dużymi pojazdami faworyzowanymi przez Amerykanów. W latach 80. nastąpiła dynamiczna ekspansja rynku amerykańskiego - Honda wyprodukowała większe pojazdy, dopasowane do potrzeb lokalnego rynku i tamtejszych kierowców.

Obecnie marka cieszy się dużą popularnością na całym świecie, jest zaangażowana w badania nad inteligentnymi silnikami oraz zaawansowanymi systemami ostrzegania. Samochody Honda uchodzą za solidne i pełne nowinek motoryzacyjnych. Wielu kierowców przyznaje, że pojazdy te wyróżniają się ponadprzeciętną niezawodnością, co przekłada się na rzadsze wizyty u mechaników.

Auta poleasingowe Honda - niezawodne i nowoczesne

Samochody Hondy oferują niezawodność, innowacyjność techniczną oraz charakterystyczny wygląd i charakter. Większość z nich ma energetyczne układy napędowe, które oferują konkurencyjne zużycie paliwa. Wrażenia z jazdy Hondą są zwykle wysoko oceniane przez kierowców. Ideą marki jest służenie potrzebom kierowcy i pasażerów, dlatego samochody Honda stanowią połączenie dynamiki, nowoczesnych technologii i wyróżniającej się stylistyki.

Pojazdy japońskiej marki stanowią częsty wybór wśród przedsiębiorców i przedstawicieli handlowych poszukujących wydajnych i niedrogich aut z drugiej ręki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty samochody poleasingowe Honda, które pochodzą z pewnego, legalnego i wiarygodnego źródła. Umowa leasingowa obliguje użytkowników pojazdów do regularnych odwiedzin w serwisie, zgłaszania uszkodzeń czy wymiany części. Przyszły nabywca ma więc dostęp do dokumentacji oraz pełnej historii serwisowania i napraw, co jest gwarancją uniknięcia ukrytych wad i usterek.

Auta poleasingowe Honda to modele kilkuletnie (maksymalnie 5-letnie), dostępne za ułamek ceny rynkowej. Stanowią najlepszą alternatywę dla pojazdów o wątpliwej przeszłości. Zadbany, dobrze wyposażony samochód poleasingowy zagwarantuje komfort i niezawodność podczas jazdy jeszcze przez wiele lat.

Duży wybór aut poleasingowych Honda

Zakup auta poleasingowego Honda to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy nie mają wystarczających środków finansowych na zakup nowego auta. Ceny są oczywiście bardzo różne i uzależnione od rocznika, typu samochodu, jego marki i modelu czy wyposażenia. Zakup można wygodnie rozliczyć w najlepszej dla siebie formie finansowania. Oprócz płatności gotówką umożliwiamy również skorzystanie z systemu ratalnego, leasingu czy wynajmu długoterminowego.

 

Zadbaliśmy o to, aby oferta aut poleasingowych Honda była różnorodna. Mamy głównie samochody osobowe, w tym zarówno modele klasy B,D, jak i SUV-y czy rodzinne crossovery. Każdy pojazd został szczegółowo opisany, aby ułatwić klientom znalezienie właściwego modelu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Na stronie produktu znajdują się wszystkie niezbędne informacje, w tym m.in.:

 

●          rok produkcji,

●          pojemność silnika (w tym jego moc),

●          rodzaj paliwa,

●          przebieg,

●          wyposażenie.

 

Kilkuletnie pojazdy oferują bogate wyposażenie, które w obecnych czasach powoli staje się standardem. Warto też zwrócić uwagę na to, że po 2 czy 3 latach wybrane auto z pewnością nie będzie nadmiernie wyeksploatowane. W zależności od modelu, samochody poleasingowe Honda mają takie udogodnienia jak m.in.:

 

●          kamera cofania,

●          alufelgi,

●          nawigacja satelitarna,

●          czujniki parkowania,

●          reflektory xenon,

●          światła LED,

●          i wiele więcej.

 

Samochody poleasingowe Honda są od wielu lat w centrum zainteresowania małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak z tego dogodnego rozwiązania mogą skorzystać także osoby prywatne. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z pełną ofertą pojazdów po kontraktach leasingowych. W razie pytań lub wątpliwości nasi doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiedni pojazd oraz przedstawiają możliwe warunki finansowania.