Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Iveco

Iveco


Prowadzisz firmę i potrzebujesz nowoczesnego auta dostawczego, ciężarówki lub autobusu? Oferta samochodów poleasingowych Iveco może okazać się najlepszym wyborem.

Iveco - auto z temperamentem


Konsorcjum Iveco rozpoczęło działalność w 1975 roku i od tego czasu skutecznie buduje swoją pozycję na rynkach międzynarodowych. Samochody włoskiej firmy produkowane są w kilkunastu krajach świata i cieszą się dobrą opinią wśród nabywców.

 
Iveco ma w swojej ofercie duży wybór pojazdów użytkowych, od małych samochodów dostawczych, przez średniej wielkości auta do przewożenia towarów, a na wielkich ciężarówkach czy autobusach kończąc.

 
Firma znana jest też z zaopatrywania w pojazdy licznych służb mundurowych. Samochody Iveco służą strażakom i siłom zbrojnym w wielu krajach świata. Włoski producent specjalizuje się również w projektowaniu i dostarczaniu silników dla innych firm motoryzacyjnych.

 

Carefleet - największy wybór poleasingowych samochodów Iveco


Poleasingowe samochody Iveco dostępne w ofercie Carefleet to pojazdy używane, którym skończyła się umowa leasingowa i zostały nam zwrócone przez pierwszego właściciela. Samochody można nabyć za gotówkę w atrakcyjnej cenie lub rozłożyć płatność na raty.

 
Wszystkie auta poleasingowe Iveco czekające na wykup zostały odpowiednio wyselekcjonowane i gruntownie sprawdzone przed wystawieniem na sprzedaż. Dzięki staraniom naszych specjalistów dajemy gwarancję, że oferowane przez nas pojazdy są w pełni sprawne i gotowe do drogi w każdej chwili.

 
Wszystkie samochody poleasingowe Iveco, którymi dysponujemy mają aktualne polisy OC i udokumentowany przegląd. Auta nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów finansowych ponad cenę zakupu widniejącą przy każdej ofercie.

 

Poznaj korzyści z zakupu poleasingowego Iveco

 
Kupno poleasingowanego auta Iveco to świetny wybór dla każdego, kto poszukuje sprawdzonego samochodu dostawczego do użytku osobistego lub firmowego, ale nie chce przepłacać za nowy model lub narazić się na ukryte koszty wynikające z zakupu pojazdu używanego.

 

Nabywając poleasingowe Iveco można zyskać pewność, że auto zostało sprawdzone przez specjalistów Carefleet oraz rzetelnie wycenione przez niezależnego rzeczoznawcę. Ponadto samochody poleasingowe Iveco to pojazdy wytrzymałe i godne polecenia.

 

Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie modele Iveco w naszej flocie zostały zakupione prosto z salonu, bezpośrednio od dealera i służyły pierwszemu właścicielowi tylko przez kilka lat, znamy więc historię każdego z pojazdów.