Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Jaguar

Jaguar


 

Prawdziwe drapieżniki w świecie motoryzacji tylko w ofercie Carefleet! Sprawdź modele poleasingowych Jaguarów dostępnych na naszej stronie internetowej.

 

Jaguar - kocur na czterech kołachMarka Jaguar kojarzy się z samochodami o sportowym wyglądzie zaopatrzonymi w kocie przymioty: zwinność, szybkość i niezależność. Auta sygnowane symbolem Jaguara cieszą się uznaniem także za swoją drapieżną sylwetkę i świetne osiągi.

 

Chociaż firma działa od 1922 roku to pierwszy samochód z logiem drapieżnego kota został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Londynie dopiero w roku 1948. Wcześniej współczesny gigant motoryzacyjny trudnił się wytwarzaniem m.in. nadwozi dla innych brytyjskich firm.

 

Początkowo produkcja Jaguarów ograniczała się do limuzyn i drogich aut sportowych, ale z biegiem lat w ofercie pojawiły się również egzemplarze w znacznie przystępniejszych cenach. Dzisiaj producent z Coventry ma w swojej ofercie sportowe samochody osobowe, SUV-y oraz limuzyny.

 

Carefleet - sprawdź dostępność poleasingowych samochodów Jaguar

W Carefleet zajmujemy się m.in. sprzedażą poleasingowych samochodów Jaguar. Oferujemy auta używane, których jesteśmy pewni. Każdy egzemplarz, który wrócił do nas z wypożyczenia został szczegółowo sprawdzony pod kątem usterek.

 

Gwarantujemy, że zakupione u nas poleasingowe auto Jaguar nie ma żadnych ukrytych wad, jest w 100% sprawne i natychmiast gotowe do drogi. Wszystkie pojazdy dostępne na naszej stronie internetowej mają aktualne polisy OC i pełną dokumentację.

 

Każdy samochód dostępny w ofercie Carefleet można nabyć za gotówkę lub rozłożyć płatność na raty. Ceny oferowanych przez nas pojazdów należy sprawdzić na stronie internetowej. Używany samochód poleasingowy Jaguar z pewnością okaże się świetnym zakupem.

 

Plusy zakupu poleasingowego Jaguara

Każda osoba kupująca używany poleasingowy samochód Jaguar z naszej floty zyskuje pewność, że nabywa auto sprawdzone i bezpieczne.

 

Wszystkie pojazdy pokontraktowe marki Jaguar zostały wcześniej kupione w salonie od polskiego dealera, a następnie wypożyczone na czas trwania umowy leasingowej. Przez ten okres pozostawały pod nadzorem Carefleet, dlatego znamy historię każdego naszego auta i możemy zagwarantować, że jest sprawne i nie ma żadnych ukrytych usterek.

 

Korzyścią dla nabywcy używanego Jaguara poleasingowego jest też możliwość dokonania zakupu w ratach, auto można kupić również za gotówkę.