logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Jeep

Jeep


Potrzebujesz auta, które sprawdzi się w każdych warunkach? Skorzystaj z oferty samochodów poleasingowych Carefleet i wybierz model Jeepa idealny dla siebie.

 

Jeep dla każdego

”Jeepem” nazywa się potocznie auta terenowe, które są wytrzymałe i świetnie radzą sobie w trudnym terenie. Historia marki rozpoczęła się w latach 40. XX wieku, gdy firma Willys-Overland Motors stworzyła samochód patrolowy z napędem na cztery koła na zamówienie armii Stanów Zjednoczonych. Ogromna popularność tego pojazdu sprawiła, że po wojnie jego cywilną wersję zaczęto produkować na masową skalę.


Samochody sygnowane logiem Jeepa doczekały się rzeszy wielbicieli w wielu zakątkach świata. Obecnie producent mający w swojej ofercie nie tylko “terenówki”, ale także SUV-y i pickupy dociera do dużej grupy odbiorców.


Utarło się przekonanie, że Jeepy to samochody dla prawdziwych twardzieli - wytrzymałe, trwałe i praktycznie niezniszczalne. Pozytywny wizerunek marki nie zmienił się od lat, a kolejne kultowe modele samochodów tylko potwierdzają te opinie.

 

Carefleet - najlepsza oferta poleasingowego Jeepa


Samochody Jeep poleasingowe najlepiej nabyć za pośrednictwem Carefleet. Oferujemy bardzo duży wybór aut, którym skończyła się umowa najmu długoterminowego. Można je kupić w atrakcyjnej cenie.

 
Auta poleasingowe Jeep znajdujące się w naszej flocie są w pełni sprawne i nie mają ukrytych wad ani usterek. Każdy samochód w momencie trwania leasingu był pod bezpośrednią kontrolą specjalistów z Carefleet. Znamy więc historię każdego z naszych pojazdów.

 
Wszystkie samochody poleasingowe Jeep dostępne na naszej stronie internetowej mają aktualne ubezpieczenie OC, są sprawdzone przez naszych fachowców i gotowe do jazdy od zaraz.

Dlaczego warto kupić auto poleasingowe Jeep?
Każdy poleasingowy Jeep zakupiony w Carefleet na pewno będzie świetnym wyborem dla tych, którzy chcą zdobyć swój wymarzony samochód, nie przepłacając i unikając ukrytych kosztów.


Znamy historię każdego samochodu Jeep poleasingowego, jaki można nabyć za naszym pośrednictwem, dlatego oferujemy tylko egzemplarze, które sami sprawdziliśmy. Ręczymy za ich jakość i przebieg.

 
Plusem zakupu pokontraktowego samochodu marki Jeep jest gwarancja nabycia nowoczesnego pojazdu, który świetnie sprawdzi się w każdych warunkach i na pewno nie zawiedzie oczekiwań nowego właściciela. Zaletą jest również to, że każde auto poleasingowe Jeep ma udokumentowaną historię serwisowania oraz potwierdzony przebieg.