Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Land Rover

Dlaczego pojazdy poleasingowe Land Rover są opłacalne?


 

Samochody poleasingowe Land Rover gwarantują identyczny poziom bezpieczeństwa, co nowe samochody tej samej marki. Wszystkie elementy mechaniczne i elektryczne są dokładnie sprawdzane, zanim pojazd trafi do klienta. Atutem kupowania aut poleasingowych Land Rover jest ich wiek. Samochody poleasingowe Land Rover po opuszczeniu salonu samochodowego i trafieniu do firm zazwyczaj szukają nowych właścicieli parę lat później. Cena rynkowa pojazdów spada najmocniej w momencie, gdy opuszczają salon samochodowy, a więc nasi klienci nie muszą się martwić, że ich auta poleasingowe Land Rover szybko stracą na wartości. Ten etap oferowane przez nas pojazdy mają już za sobą.

 

Kolejną zaletą kupowania samochodów Land Rover poleasingowych jest również ich niski przebieg. Pojazdy wystawione na sprzedaż po leasingu są również tańsze niż auta wystawiane przez indywidualnych właścicieli lub komisy. Lista powodów, dla których warto zdecydować się na samochód Land Rover poleasingowy jest zatem naprawdę długa.

 

Samochody Land Rover poleasingowe, czyli mistrzowskie wykonanie i niezniszczalność
 
Pierwszy samochód marki Land Rover pojawił się na rynku w roku 1948. Model pojazdu, który został wtedy wypuszczony na rynek był pomysłem dyrektora technicznego marki Rover oraz jego brata, czyli Maurice’a Wilkse’a i Spencera Wilksa. Inspiracją był amerykański Jeep. Samochody poleasingowe Land Rover nie różnią się niczym od nowych egzemplarzy. W związku z tym cechują się zarówno niezniszczalnością, jak i mobilnością w terenie. Na uwagę zasługuje także luksusowy wygląd. Zdecydowanym atutem samochodów Land Rover poleasingowych jest wysoki komfort jazdy. Auta zostały zaprojektowane tak, aby doskonale radzić sobie w każdych warunkach na drodze. Prosta konstrukcja, niska awaryjność i luksusowy wygląd to tylko kilka powodów, dla których auta poleasingowe Land Rover coraz liczniej pojawiają się na europejskich drogach.

 

Podsumowując pojazdy poleasingowe Land Rover opłacają się o wiele bardziej niż kupowane w komisach lub od indywidualnych właścicieli. Marka oferowanych w tej kategorii samochodów jest nieodłącznie kojarzona z luksusem, wysokim komfortem jazdy i niską awaryjnością. Nawet w najtrudniejszych warunkach Land Rover sprosta każdemu wyzwaniu, zachowując świetny stan techniczny przez wiele lat. Pojazdy opisywanej marki wyznaczają światowe standardy w kwestiach wzornictwa i technologii.