Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Nissan

Samochody poleasingowe NISSAN


Nissan został założony w 1911 przez Masujiro Hashimoto jako Kwai Shinsha Motor Car Works. Trzy lata później firma wyprodukowała swój pierwszy pojazd mechaniczny - DAT, którego nazwa jest akronimem nazwisk trzech partnerów inwestycyjnych. Nissan na początku działalności przeszedł rebranding jeszcze kilka razy - dopiero w 1934 roku nazwę Nissan Motor Company użyto po raz pierwszy. W 1958 roku marka zadebiutowała na targach motoryzacyjnych w Stanach Zjednoczonych, gdzie zaprezentowała pierwsze modele sportowe. Ich start w wyścigach samochodowych był tylko kwestią czasu. 

 

Pojazdy Nissana uzyskiwały znaczącą przewagą nad rywalami i wygrywały wiele serii wyścigów. Do tej pory zresztą japońskie samochody cieszą się dużym uznaniem wśród zawodowych kierowców. Lata 70. przyniosły dynamiczny rozwój zakładów produkcyjnych Nissana na całym świecie, w tym Ameryce Północnej. W 2000 roku Nissan zwiększył znacząco wpływy ze sprzedaży, dostarczając więcej pojazdów firmom świadczącym usługi w zakresie wynajmu samochodów. Obecnie 43,4% akcji Nissan Motor Co. Ltd posiada koncert Renault, który od 1999 roku jest właścicielem marki.

Samochody poleasingowe Nissan - bogate wyposażenie i bezproblemowa eksploatacja

Nissan to jedna z najpopularniejszych marek samochodowych na całym świecie i jest wiele powodów, dla których kierowcy tak chętnie wybierają auta japońskiego brandu. Nissan, którego samochody wyróżniają się odważną stylistyką, ma prawdopodobnie najbardziej różnorodną gamę modeli na rynku. Co więcej, producent wspiera podejście ukierunkowane na cel jakim jest poprawa jakości i komfortu życia ludzi poprzez wprowadzanie kolejnych innowacji. Nissan od początku działalności dostarcza pojazdy, które wyróżniają się obecnością najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa i bezproblemową eksploatacją.

 

W najnowszych modelach producent zastosował zaawansowany technologicznie tempomat, który dostosowuje prędkość jazdy do warunków drogowych, wykorzystując dane satelitarne. W przypadku nagłych, niebezpiecznych zdarzeń na drodze, samochody same wyhamowują, minimalizując ryzyko stłuczki czy poważniejszego wypadku. Warto wspomnieć także o tym, że marka ma duże doświadczenie w produkcji samochodów hybrydowych i na prąd. To właśnie japońskie modele są najczęściej wybierane przez osoby poszukujące wydajnych elektryków w konkurencyjnej cenie.

 

Auta Nissana mają dużą wartość rezydualną. Oznacza to tyle, że niewiele tracą na wartości względem pojazdów konkurencyjnych marek. Między innymi dlatego cieszą się dużą popularnością na rynku wtórnym. Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców, wprowadziliśmy do oferty auta poleasingowe Nissan, z których wykupu dotychczasowi leasingobiorcy zrezygnowali. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych modeli.

Auta poleasingowe Nissan - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Nasza oferta jest różnorodna, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego klienta. Auta poleasingowe Nissan to między innymi hybrydowe cross-overy, rodzinne SUV-y i miejskie hatchbacki. W karcie każdego modelu znajduje się szczegółowa specyfikacja, a także ogólne podsumowanie kluczowych elementów, które kupujący musi znać, kupując auto poleasingowe Nissan. Dane pojazdu uwzględniają takie parametry jak m.in.:

 

●          rok produkcji,

●          segment,

●          pojemność skokowa silnika,

●          moc silnika,

●          rodzaj paliwa.

 

Po znalezieniu wymarzonego modelu zapraszamy do kontaktu pod podanym numerem telefonu. Nasi doradcy przedstawiają wszystkie warunki formalne i możliwe opcje finansowania. Oprócz płatności gotówką oferujemy klientom alternatywne sposoby finansowania zakupu: to między innymi leasing, kredyt ratalny lub najem długoterminowy.

 

Ogólnie rzecz biorąc, samochody poleasingowe Nissan stanowią doskonały wybór dla każdego, kto chce kupić kilkuletni pojazd utrzymany w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Nissan od wielu dekad wyznacza standardy bezpieczeństwa i - podobnie jak w przypadku innych japońskich producentów - jego pojazdy wyróżniają się pod kątem niezawodności. Warto zwrócić uwagę także na bogate wyposażenie, na które składają się zarówno technologie odpowiedzialne za komfort jazdy, jak i zewnętrzne komponenty podkreślające nowoczesną i spójną stylistykę pojazdu.

 

W zależności od wybranego modelu i rocznika, wyposażenie obejmuje m.in.:


●          czujnik deszczu,

●          kamerę cofania,

●          komputer pokładowy z dużym ekranem dotykowym,

●          alufelgi,

●          światła i reflektory LED.

 
Każdy samochód poleasingowy Nissan jest dokładnie sprawdzany pod kątem ewentualnych usterek i nieprawidłowości. Przeszłość każdego pojazdu jest transparentna. Wynika to z zapisu w umowach leasingowych, które obligują najemcę do regularnych przeglądów technicznych i napraw przeprowadzanych w autoryzowanych serwisach producenta. Oferowane samochody mają niewielki przebieg i spełniają europejską normę emisji spalin EURO 6. W Carefleet zajmujemy się wszelkimi formalnościami, oszczędzając cenny czas naszych klientów.