Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Suzuki

Samochody poleasingowe Suzuki


Firma Suzuki rozpoczęła działalność w 1909 roku jako Suzuki Loom Works w mieście Hamamatsu na południowo-wschodnim wybrzeżu środkowej Japonii. Jej założyciel - Michio Suzuki - przez prawie 30 lat koncentrował się na produkcji krosien dla dobrze prosperującego japońskiego przemysłu jedwabnego, zanim zwrócił swoją uwagę na samochody. Pod koniec lat 30. Suzuki stwierdził, że najbardziej opłacalna będzie produkcja małych samochodów, które zapełnią niszę na rynku. Przez dwa lata firma rozwijała własne projekty, które zostały zaprezentowane szerszej publiczności. Maszyny zostały wyposażone w innowacyjny jak na owe czasy czterosuwowy czterocylindrowy silnik chłodzony cieczą

Do 1939 roku firma wyprodukowała kilka innowacyjnych prototypów, jednak w obliczu zbliżającej się II wojny światowej japoński rząd uznał przemysł motoryzacyjny za nieistotny i zamknął wszystkie fabryki. Suzuki wrócił więc do produkcji krosien, jednak przygoda ta nie trwała długo. Przemysł tkacki w Japonii miał bowiem wówczas bardzo poważne problemy, dlatego w 1951 r. przyszły wizjoner po raz kolejny zajął się produkcją samochodów - tym razem z dużo większym sukcesem. Początkowo firma rozpoczęła produkcję pojazdów dwukołowych. Do 1954 roku z fabryki wyjeżdżało 6000 motocykli miesięcznie. Suzuki zdecydował się zmienić nazwę na bardziej odpowiednią dla rodzaju działalności - Suzuki Motor Co.

Zachęcona sukcesem na rynku motocyklowym, marka Suzuki wyprodukowała nie mniej udany samochód z przednim napędem. W 1968 koncern wszedł na rynek off-roadowy, prezentując światu terenówkę, która z wyglądu bardzo przypominała amerykańskiego jeepa wojskowego. W 1981 roku rozpoczęła się produkcja drugiej generacji kompaktowych SUV-ów z 1-litrowymi silnikami, zaś 10 lat później z fabryki wyjechał pierwszy dwuosobowy mini-kabriolet.

Od tamtej pory Suzuki odniosło liczne sukcesy, zdobywając uznanie wielu kierowców. Obecnie koncern posiada liczne filie na całym świecie i produkuje rocznie blisko 3 miliony samochodów. To całkiem imponujący wynik jak na firmę, która zaczynała od produkcji krosien.

Auta poleasingowe Suzuki - japońska precyzja i niezawodność

Z czego wynika popularność japońskich pojazdów sygnowanych logo Suzuki? Użytkownicy są zgodni co do tego, że są one niezawodne i bezproblemowe w eksploatacji. Między innymi z tego właśnie powodu auta poleasingowe Suzuki są często brane pod uwagę przez klientów korporacyjnych, którzy szukają pojazdu świetnie wyglądające, dobrze jeżdżącego i zapewniającego kierowcy mnóstwo dodatkowych doznań z jazdy.

Samochody poleasingowe Suzuki są także bogato wyposażone. Japoński producent jest jednym z liderów na rynku, jeśli chodzi o ilość patentów i innowacyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kładzie duży nacisk na sportowe sylwetki, innowację oraz rozwój pod kątem designu i funkcjonalności. Warto wspomnieć o dynamicznych i niezawodnych silnikach czy napędzie na 4 koła. Bardzo ważnym udogodnieniem dostępnych w nowszych modelach jest Radar Brake Sup­port - to nic innego jak zaawansowany sys­tem ostrze­ga­nia i hamo­wa­nia. Na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy wpływają także podgrzewane fotele, wielofunkcyjna kierownica czy kamera cofania.

W portfolio marki znajdują się zarówno modele hybrydowe, jak i elektryczne czy benzynowe, z niemal każdego segmentu: SUV, hatchback, crossover. W naszej ofercie dostępne są kilkuletnie poleasingowe auta Suzuki, których zaletą jest między innymi przystępność cenowa oraz bardzo dobry stan wizualny i techniczny. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy samochód był dokładnie opisany pod względem parametrów technicznych i elementów wyposażenia.

Dlaczego warto wybrać samochód poleasingowy Suzuki?

Większość bankowych firm leasingowych finansuje maksymalnie 5-letnie samochody. Przed końcem umowy leasingobiorca ma prawo wykupić użytkowany pojazd na własność. Często zdarza się jednak, że trafia on z powrotem do instytucji finansowej, która wystawia go na sprzedaż. Samochody poleasingowe Suzuki to pojazdy, które były użytkowane od nowości przez jedną osobę. Umowa zobowiązuje leasingobiorcę do wykonywania regularnych przeglądów i naprawa w autoryzowanym serwisie. Przekłada się to m.in. na jasną historią serwisowania i brak oszustw dotyczących przeszłości wypadkowej.

Nie można zapominać o korzyści, jaką jest przystępność cenowa. Poleasingowe auta Suzuki są o kilkanaście procent tańsze w porównaniu do tych samych modeli oferowanych przez sprzedawców indywidualnych. Sprzedaż takich pojazdów odbywa się na podstawie faktury VAT z pełną stawką, którą klient może odliczyć od podatku w zeznaniu rocznym. Co więcej, większość samochodów poleasingowych Suzuki jest wciąż na gwarancji.

Jako doświadczona firma z ugruntowaną pozycją na rynku umożliwiamy klientom zobaczenie samochodu i sprawdzenie jego stanu przed zakupem. Pomagamy także przejść przez wszelkie formalności, oszczędzając cenny czas. W Carefleet dajemy również dużą swobodę w zakresie finansowania pojazdu, umożliwiając zakup za gotówkę, w leasingu czy na raty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta poleasingowych pojazdów marki Suzuki. Nasi konsultanci służą pomocą.