Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Toyota

Niezawodna japońska technologia – poleasingowa Toyota w Carefleet

Poleasingowe Toyoty z oferty Carefleet to nowoczesne samochody ze współczesnej gamy modelowej. W ofercie Carefleet dostępne są Toyoty miejskie, klasy średniej oraz popularne SUV-y i terenówki. Kupujący mogą wybierać pomiędzy samochodami napędzanymi nowoczesnymi silnikami benzynowymi i autami z legendarnym samoładującym napędem hybrydowym. Wszystkie auta poleasingowe Toyota z oferty Carefleet mają udokumentowany przebieg i sprawdzoną historię. Kup sprawdzoną Toyotę z polskiego salonu, od pierwszego właściciela, który od lat cieszy się na rynku samochodów używanych wizerunkiem wiarygodnego sprzedawcy.

Używana Toyota od pierwszego właściciela

Toyoty z naszej oferty to samochody poleasingowe kupione przez w polskiej sieci dystrybucji. Dlatego wybierając samochód z naszej oferty, kupuje się produkt pochodzący z polskiego salonu i od pierwszego właściciela. Dodatkową zaletą naszych poleasingowych samochodów marki Toyota jest ich dokładnie udokumentowana historia i stan techniczny. Wszystkie oferowane przez nas auta są również sprawdzane przez niezależnych rzeczoznawców, tak aby nabywca zawsze miał dostęp do kompletnych i aktualnych informacji na temat wybranego egzemplarza. Każde auto poleasingowe marki Toyota jest dostępne do obejrzenia przed zakupem we wskazanym oddziale Carefleet. Większość samochodów z naszej oferty ma od trzech do pięciu lat. Wynika to z długości najczęściej wybieranych umów leasingowych. Samochody w tym przedziale wiekowym cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku wtórnym, z uwagi na korzystny stosunek jakości do ceny. Poleasingowa Toyota od Carefleet to gwarancja sprawdzonej historii auta i przede wszystkim dobra oferta na samochód od pierwszego właściciela.

Samochód poleasingowy – Toyota od wiarygodnego sprzedawcy

Zakup poleasingowego samochodu Toyota w Carefleet to gwarancja bezpiecznej transakcji. Każdy oferowany przez nas pojazd pochodzi z polskiego salonu. Przez cały okres użytkowania skrupulatnie nadzorujemy każdy leasingowany samochód. Kontrolujemy historię ubezpieczeniową i serwisową wszystkich aut. Nasze Toyoty są regularnie serwisowane. Coraz częściej użytkownicy są nagradzani za bezpieczną i ekonomiczną eksploatację leasingowanych przez nas samochodów. Dzięki temu na rynek wtórny trafiają sprawdzone poleasingowe samochody Toyota, które jeszcze przez wiele lat służą swoim nowym właścicielom. Jeżeli szukasz auta na rynku wtórnym, sprawdź poleasingowe samochody marki Toyota dostępne w Carefleet. Wybierz poleasingową Toyotę z pewną historią i od pierwszego właściciela.