Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Audi A4

Samochody poleasingowe Audi A4 – bezpieczny zakup pojazdu ze sprawdzoną historią
Przewaga dzięki technice – hasło reklamowe koncernu Audi, niemieckiego producenta o ugruntowanej pozycji na rynku – świetnie charakteryzuje te pojazdy, które dzięki ofercie poleasingowej są dostępne dla wszystkich użytkowników poszukujących sprawdzonego modelu samochodu. W końcu Audi A4 jest jednym z najchętniej kupowanych modeli Audi w historii – według szacunków koncern do tej pory wyprodukował ponad 6 milionów egzemplarzy “czwórki”. Na czym polega przewaga kupna poleasingowego Audi A4 nad innymi możliwościami jego nabycia?

Audi A4 – niekwestionowany lider w swoim segmencie
Krótką charakterystykę Audi A4 należy rozpocząć od kluczowego w tej perspektywie stwierdzenia – model ten dostępny jest na rynku od 1994 roku, a jego ostatnią wersję producent przygotował w 2015 roku (lifting modelu przeprowadzono w 2019 r.). Wspomniane już przeszło 6 mln wyprodukowanych egzemplarzy, dobitnie dowodzi, że Audi A4 jest niekwestionowanym liderem w swoim segmencie, bardzo popularnym także w Polsce.

Audi A4 można przede wszystkim scharakteryzować jako:

●              reprezentanta samochodów średniej klasy w segmencie premium,

●              wyposażonego w silniki o wysokiej mocy;

●              posiadacza nowoczesnej skrzyni biegów.

Popularność Audi A4 wiąże się z bardzo dużą liczbą ofert sprzedaży używanych pojazdów tego modelu. Jednak przy kupnie trzeba być bardzo ostrożnym – za popularnością niestety podąża duża liczba nieuczciwych sprzedawców. Dlatego warto postawić na samochody poleasingowe Audi A4. Na czym polega to rozwiązanie?

Auta poleasingowe Audi A4 – warto postawić na sprawdzone rozwiązania
Leasing jest umową, na mocy której dostawca pojazdu – najczęściej jego autoryzowany dealer – użycza drugiej stronie kontraktu określony samochód w zamian za comiesięczną opłatę. Po upływie okresu, na jaki umowa została zawarta – najczęściej jest to kilka lat – korzystający ma prawo zakupić pojazd lub pozostawić go użyczającemu. Samochody Audi A4 poleasingowe to właśnie takie pojazdy, które po upływie okresu leasingu nie zostały zakupione przez użytkownika. Dzięki temu mogły zostać przeznaczone na sprzedaż.

Podstawową zaletą, jaką charakteryzują się samochody poleasingowe Audi A4, jest pewność co do ich stanu technicznego oraz przebiegu. W końcu w ramach wykonywania umowy leasingu korzystający jest zobowiązany serwisować pojazd jedynie w autoryzowanych punktach, dzięki czemu zagwarantowana jest najwyższa jakość świadczonych usług. Kupując auto poleasingowe Audi A4, nabywca staje się beneficjentem tych korzyści. Dlatego jest to tak opłacalne rozwiązanie.