Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe BMW Seria 5

Poleasingowe BMW serii 5 – sprawdzony sposób na zakup dobrego samochodu

Nie każda niespodzianka jest przyjemna – z pewnością nie można zaliczyć do nich takich, które stawiają kierowców w sytuacji konieczności naprawy swojego samochodu; zwłaszcza wówczas, gdy wynika ona z usterek pojazdu już w momencie sprzedaży lub ze zdarzeń, o których kupujący nie miał wiedzy, decydując się na transakcję. Dlatego tak istotne jest położenie odpowiedniego nacisku na sprawdzenie historii pojazdu. Zakup w ramach oferty poleasingowej jest jednym z najlepszych sposobów na bezpieczne kupno używanego samochodu – także w przypadku BMW serii 5.

Samochody poleasingowe BMW serii 5 – charakterystyka pojazdu

BMW serii 5 charakteryzuje się zwłaszcza bardzo dobrymi parametrami w czasie jazdy – niektóre wersje tego modelu osiągają prędkość wynoszącą nawet 250 km/h. BMW dla swoich samochodów serii 5 oferuje: silniki benzynowe, diesle oraz hybrydowe – łączące tradycyjny napęd z nowoczesnymi rozwiązaniami elektrycznymi, dzięki temu miłośnicy BMW serii 5 lub zainteresowani jego kupnem mogą wybrać napęd, który im najbardziej odpowiada.

Poza tym BMW serii 5 wyróżnia się:

●              bagażnikiem o pojemności od 1450 l do 1700 l;

●              możliwością korzystania z układu dynamicznej kontroli stabilności i trakcji;

●              system wspomagania kierownicy w zależności od prędkości.

Warto podkreślić, że omawiany tu model BMW osiąga najbardziej ekonomiczne spalanie w trasie. W przypadku wykorzystywania go do typowo miejskiej jazdy poziom spalania może sięgać nawet 12 l na 100 km. Te ewentualne minusy są jednak zrekompensowane poprzez wysokie osiągi i oszczędności w spalaniu przy użytkowaniu BMW serii 5 w trasie. Dla wielu kierowców najlepszym zadośćuczynieniem za koszty paliwa jest to, jaką prędkość potrafi osiągać to auto.

Auto poleasingowe BMW serii 5 – o czym pamiętać przy zakupie?

Samochody poleasingowe BMW serii 5 to pojazdy, które po zakończeniu obowiązywania umowy leasingu nie zostały zakupione przez leasingobiorcę, w wyniku czego auto wraca do leasingodawcy – najczęściej autoryzowanego dealera. Z charakteru umowy leasingu wynika jednak stała kontrola leasingodawcy nad tym, co dzieje się z pojazdem będącym formalnie jego własnością, w tym przede wszystkim kontrola nad naprawą pojawiających się usterek, bieżącym serwisem czy usuwaniem skutków kolizji lub wypadków.

Dlatego w ramach leasingu praktycznie wykluczona jest sytuacja, w której użytkownik auta udaje się do nieautoryzowanego salonu w celu przeprowadzenia jakichkolwiek prac przy pojeździe. To z kolei oznacza, że kupujący samochody BMW serii 5 poleasingowe mogą być pewni historii wybranego przez nich pojazdu, co umożliwia uniknięcie wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek, a tym samym redukuje koszty eksploatacji samochodu. Dlatego wybierając tę opcję zakupu, kierowca może cieszyć się z jazdy ekskluzywnym samochodem, nie martwiąc się o usterki i nie tracąc czasu na ich naprawy.