Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Hyundai i30

Hyundai i30

Hyundai i30 to samochód produkowany przez południowokoreańską markę. Pierwsza generacja weszła na rynek już w 2007 roku. Obecnie w sprzedaży jest Hyundai i30 III produkowany od 2016 roku.

Na samym początku Hyundai i30 był autem z chromowaną poprzeczką między reflektorami oraz okrągłymi, dużymi lampami przednimi i tylnymi. Jako pierwszy do oferty trafił samochód 5-drzwiowy w wersji hatchback, a następnie marka wypuściła Hyundaia i30 w wersji kombi.

Zainteresowanie oferowanym modelem samochodu okazało się ogromne, dlatego już rok po wypuszczeniu pierwszej wersji zdecydowano się na restylizację. W związku z nią zmieniono przede wszystkim wkładki reflektorów na czarne. Większe zmiany przyszły w 2010 roku. Wówczas wybrano większe zagłębienie wokół chromowanej poprzeczki i czterokątny wlot powietrza w zderzaku. Zmieniono też kształt zderzaka tylnego.

W 2011 roku stworzono natomiast Hyundaia i30 drugiej generacji. W tym modelu wybrano zupełnie inne proporcje nadwozia. Wykorzystano m.in. duży sześciokątny wlot powietrza i większe reflektory o strzelistym kształcie. Oprócz tego pojawił się też spojler dachowy.

Współcześnie na rynku jest dostępny Hyundai i30 w wersji trzeciej. Jego produkcja rozpoczęła się w 2016 roku. W tym przypadku wybrano bardziej foremny kształt dostosowany do zmieniających się współczesnych trendów. Tylna część nadwozia obejmuje natomiast wysoko umieszczoną wąską szybę. W 2017 roku na rynku pojawił się Hyundai i30 trzeciej generacji w wersji kombi. To samochód ze znacznie większym bagażnikiem. To właśnie te auta poleasingowe Hyundai i30 najczęściej pojawiają się w naszej ofercie.

Samochody poleasingowe Hyundai i30

Hyundai i30 to samochód uniwersalny. Sprawdzi się zarówno u rodzin z dziećmi, jak i osób, które szukają komfortowego samochodu do jazdy po mieście. Samochody poleasingowe Hyundai i30 to świetny wybór dla tych użytkowników, którym zależy na zminimalizowaniu kosztów zakupu auta. Zwykle są to auta w  dość dobrym stanie dotychczas używane przez firmy w ramach leasingu, który zwykle trwa nie dłużej niż kilka lat.

Hyundai i30 poleasingowy to samochód ze zweryfikowaną historią napraw. Podczas trwania umowy leasingowej żadna naprawa nie może być wykonywana w przypadkowym punkcie. Dlatego osoba decydująca się na kupienie poleasingowego Hyundaia i30 może być pewna jego dobrze udokumentowanej historii i braku ukrytych usterek. Przed sprzedażą samochody są poddawane oględzinom profesjonalnego rzeczoznawcy. Ten ustala dokładną wartość pojazdu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie przepłacisz.

Samochody poleasingowe Hyundai i30 są również tańsze niż takie same auta dostępne w salonach. Niekiedy mają one niewielki przebieg, co pozwala na cieszenie się sprawnym autem za niewielkie pieniądze. Na kupienie samochodów poleasingowych decydują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Model ten sprawdza się bowiem doskonale m.in. jako auto służbowe bez względu na typ prowadzonej działalności.