Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Mazda 6

Auta poleasingowe Mazda 6

Mazda 6 po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2002 roku i zaliczyła udany debiut, gdyż już 12 miesięcy później pojazd zyskał drugie miejsce w konkursie Europejskiego Samochodu Roku. Dotychczas japoński koncern wypuścił już 3 generacje modelu, który cieszy się dużą popularnością zarówno na europejskim rynku, jak i azjatyckim, a także doskonale sprzedaje się w Stanach Zjednoczonych. Można śmiało stwierdzić, że samochody poleasingowe Mazda 6 to kwintesencja japońskiej elegancji. Uwagę przyciąga drapieżna i sportowa stylistyka KODO, natomiast wnętrze pojazdu jest przestronne i komfortowe. Pojazd jest dostępny w dwóch typach nadwozia: sedanie i kombi.

Fani nowoczesnych rozwiązań mają w czym wybierać, gdyż samochody Mazda 6 poleasingowe mają bogate wyposażenie, pełne technologicznych nowinek. Wśród największych atutów modelu można wymienić wysokiej jakości pakiety bezpieczeństwa, ocenione w międzynarodowym teście NCAP na maksymalną notę 5 gwiazdek. Zastosowanie technologii SkyActiv sprawia, że jazda Mazdą 6 to niezwykle ekscytujące doświadczenie.

Jakie korzyści wynikają z postawienia na auta poleasingowe Mazda 6?

Samochody poleasingowe Mazda 6 to optymalny wybór dla osób, które cenią piękne i praktyczne pojazdy w korzystnej cenie. To także rozwiązanie dla oszczędnych, którzy nie chcą wydawać dużej kwoty na samochód, który w momencie wyjazdu z salonu traci na wartości średnio 15%. Sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej, gdy wybierzesz poleasingowe Mazda 6.

Część osób ma wątpliwości, gdy w grę wchodzi większy przebieg pojazdu. Warto jednak pamiętać, że auta poleasingowe Mazda 6 nie zawsze mają na liczniku dużą ilość przejechanych kilometrów. Nawet w przypadku większych przebiegów były one regularnie serwisowane, najczęściej w ASO. W rezultacie otrzymujesz paroletnie auto, które jest w świetnym stanie technicznym.

Dlaczego samochody poleasingowe Mazda 6 to korzystna opcja?

Samochody Mazda 6 poleasingowe to wybór, który niesie za sobą wiele korzyści. Docenią go zwłaszcza osoby, które racjonalnie rozporządzają budżetem prywatnym i firmowym. Warto skorzystać z takiej oferty ze względu na korzystną cenę i dogodne możliwości finansowania pojazdu. Do zalet poleasingowej Mazda 6 można zaliczyć:

●              pewną historię pojazdu – w większości przypadków, zanim pojazd trafił na sprzedaż miał tylko jednego właściciela; nowe auta są serwisowane zazwyczaj w ASO, co pozwala na dokładne określenie, jakie usterki i naprawy były wykonane w samochodzie,

●              sprzedaż na podstawie faktury VAT – taki dokument sprzedaży pozwala osobom prowadzącym działalność i przedsiębiorcom, którzy mają status aktywnego płatnika VAT odliczyć dużą kwotę podatku, która może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych,

●              młody wiek pojazdu – pojazdy poleasingowe zazwyczaj nie są starsze niż 5 lat, dzięki czemu można nabyć stosunkowo nowy samochód w atrakcyjnej cenie.

Samochody Mazda 6 poleasingowe to świetne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Ich zakup na podstawie faktury VAT pozwala zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Dzięki temu, że pojazdy mają maksymalnie 5 lat, można uzyskać atrakcyjne sposoby finansowania w postaci kredytu bądź leasingu dla firm.