logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Mercedes Citan

Samochody poleasingowe Mercedes Citan

Mercedes Citan to kombivan, którego produkcja ruszyła w 2012 r. Pojazd ten jest dostępny w wersji furgonu, kombi oraz pięcioosobowej. To doskonały wybór dla przedsiębiorców i osób fizycznych, które szukają auta do przewozu narzędzi, roślin czy niewielkich mebli. Mercedes Citan łączy te możliwości, a oprócz tego nadal jest wygodnych samochodem osobowym do jazdy zarówno w trasie, jak i po mieście. Mercedes Citan występuje w 3 długościach nadwozia:

●              3,9 m – przestrzeń załadunkowa 1,3 m,

●              4,3 m – przestrzeń załadunkowa 1,7 m,

●              4,7 m – przestrzeń załadunkowa 2,1 m.

Dzięki takim możliwościom model ten jest popularny wśród wielu branż.

Mimo że Mercedes Citan to niewielki samochód dostawczy, jego wnętrze sprawia doskonałe wrażenie. Pozytywnie zaskakuje także sztywne zawieszenie i doskonałe amortyzatory, dzięki którym korzystanie z samochodu jest wygodne i bezpieczne. Atutem jest również niskie spalanie benzyny przez pojazd, które umożliwia ekonomiczną jazdę.

Poleasingowe Mercedes Citan

Wiele osób zastanawia się nad kwestią, czy samochody poleasingowe Mercedes Citan są opłacalne. Ich zakup może być korzystnym wyjściem zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wśród powodów, dla których warto wybrać auta poleasingowe Mercedes Citan, można zaliczyć:

●              korzystna cena – wynika to z tego, że pierwszym właścicielem pojazdu są najczęściej przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą; leasing samochodowy jest zazwyczaj zawierany na okres nie dłuższy niż 5 lat, po czym istnieje możliwość wykupu lub zamiany auta na kolejny model, a w konsekwencji zawarcia nowej umowy leasingowej; prywatny sprzedawca często oferuje pojazd o podobnej konfiguracji w dużo większej cenie, niejednokrotnie nie uwzględniając, jak bardzo tracą na wartości pojazdy zaraz po opuszczeniu salonu samochodowego,

●              sprawdzony stan techniczny – pojazdy leasingowe w przedsiębiorstwach są naprawiane na bieżąco i serwisowane w ASO; częstą praktyką dla nowych samochodów jest wykupienie AC, dzięki czemu usunięcie ewentualnych usterek jest wykonywane bez zbędnej zwłoki,

●              odliczenie podatku – samochody Mercedes Citan poleasingowe są sprzedawane na podstawie faktury VAT, co pozwala na odliczenie podatku przedsiębiorcy, który jest aktywnym płatnikiem VAT. Dodatkowo koszt zakupu pojazdu można zamortyzować, dzięki czemu już i tak korzystna cena staje się mniejsza nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nabycie takiego pojazdu opłaci się również osobom nieprowadzącym działalności, gdyż są zwolnione z opłaty skarbowej z tego tytułu.

Poleasingowe Mercedes Citan to idealny wybór dla osób ceniących sobie oszczędności w budżecie.

Samochody Mercedes Citan poleasingowe – dla rozważnych i praktycznych

Auta poleasingowe Mercedes Citan będą korzystne dla każdego, kto chciałby zainwestować w praktyczny pojazd w rozsądnej cenie. Wybór takiego rozwiązania pozwoli cieszyć się stosunkowo nowym, bo kilkuletnim Mercedesem Citan za niewielką kwotę.