Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Peugeot 208

Poleasingowy Peugeot 208

Auta poleasingowe Peugeot 208, które możesz u nas kupić, to idealny wybór dla osób, które często przemieszczają się po mieście i szukają wygodnego kompaktowego samochodu, którym zaparkują nawet tam, gdzie jest niewiele miejsca. Te modele są bardzo chętnie wybierane właśnie ze względu na niewielkie rozmiary, przy zachowaniu dość sporej ładowności, jak na samochody tego segmentu. Kupując samochód poleasingowy Peugeot 208, masz więcej pewność, że przewieziesz ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy, a sama jazda w miejskich warunkach będzie wyjątkowo komfortowa.

 

Poleasingowy Peugeot 208 to model segmentu B produkowany przez francuski koncern PSA. Zastąpił obecnego na rynku od 2006 roku Peugeota 207. Choć oficjalna premiera odbyła się na genewskim salonie samochodowym dopiero w 2012 roku, pierwsze egzemplarze tych aut zostały wyprodukowane już pod koniec 2011 roku w fabryce Peugeota na Słowacji.

 

Samochody poleasingowe Peugeot 208 są dostępne z nadwoziem hatchback w wersji 3-drzwiowej i 5-drzwiowej. Oba warianty nieco różnią się od siebie wyglądem. Nie wiesz, który wybrać? Weź pod uwagę, w jaki sposób samochód będzie użytkowany. Jeśli planujesz przewozić pasażerów, wersja 5-drzwiowa będzie znacznie wygodniejsza. Większość elementów w obu samochodach jest identyczna, włączając w to przednie i tylne światła. Do wartych podkreślenia zalet poleasingowych Peugeotów 208 należy to, że cechują się one bardzo niskim, bo wynoszącym zaledwie 0,29 współczynnikiem oporu powietrza.

Auta poleasingowe Peugeot 208 – wersje wyposażenia

Samochody Peugeot 208 poleasingowe są oferowane z trzema rodzajami wyposażenia wnętrza. W najniższym z nich można liczyć na ESP z ABS i ASR. Są także takie elementy jak czołowe i boczne poduszki gazowe dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne i tempomat. W wyższej wersji do dyspozycji pasażerów jest klimatyzacja i zestaw audio, a z kolei w najwyższej przewidziano dwustrefową automatyczną klimatyzację, sportowe siedzenia i 16-calowe aluminiowe felgi.

 

Jako główne zalety użytkowania tego modelu kierowcy wskazują bardzo dobrą dynamikę, zwrotność i wyciszenie. Podkreślają, że poleasingowy Peugeot 208 sprawdzi się szczególnie dobrze podczas jazdy miejskiej, jednak bez problemu można wykorzystywać go w dłuższych trasach – świetnie radzi sobie też na autostradach.

 

Samochody poleasingowe Peugeot 208 – dla kogo to dobry wybór?

Zakup auta poleasingowego niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, wybierając samochód, który był udostępniany na zasadach leasingu, masz dostęp do jego pełnej historii. Nie ryzykujesz więc zakupu pojazdu z ukrytymi usterkami lub z przebiegiem, który budzi wątpliwości.

 

Firmy udzielające finansowania dbają o to, by ich samochody były w doskonałej kondycji, dlatego masz pewność, że kupujesz poleasingowe auto Peugeot 208, które było serwisowane w ASO, a ponadto pochodzi od pierwszego właściciela, który kupił go w polskim salonie. Jeśli chcesz zainwestować w auto firmowe, nie ponosząc zbędnego ryzyka – z pewnością będzie to trafiony wybór.