Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Skoda Rapid

Samochody poleasingowe Škoda Rapid


Produkcję Škody Rapid rozpoczęto w 2012 roku, a jej odświeżoną wersję zaprezentowano 5 lat później. Szczególnie polecana jest wielbicielom dynamicznych pojazdów przeznaczonych do podbijania wąskich, miejskich uliczek. Choć należy do kompaktowych samochodów, to jej design jest sportowy i drapieżny. Pojazd jest dostępny w wersji hatchback, którą marka nazwała przydomkiem spaceback. Dzięki przemyślanej budowie kierowcy często chwalą Škodę Rapid za wytrzymałość i bezawaryjną jazdę.

W Škodzie Rapid może zachwycić wiele praktycznych rozwiązań, a należy do nich skrobaczka sprytnie schowana w klapce wlewu paliwa, która przyda się szczególnie podczas mroźnych, polskich zim. Kolejnym niezwykłym patentem jest schowany pojemnik na odpadki, który umożliwi zachowanie porządku w samochodzie, nawet jeśli jego częstymi pasażerami są dzieci. Następną zaletą Škody Rapid jest pojemny bagażnik, który pomieści 415 litrów, co jest bardzo zadowalającym wynikiem w samochodach klasy kompakt. Dzięki takim właściwościom pojazd jest idealny zarówno do jazdy miejskiej, jak i na długie trasy.

Dla kogo korzystna jest inwestycja w auta poleasingowe Škoda Rapid?


Coraz więcej zainteresowania budzą samochody poleasingowe Škoda Rapid. Taki stan rzeczy może być spowodowany:

●              rozsądną ceną – poleasingowe auta Škoda Rapid to samochody, które można nabyć w rozsądnym budżecie, a na ich korzyść działa nawet kilkunastoprocentowa różnica w porównaniu do egzemplarzy wystawionych przez prywatne osoby,

●              dostępnością – w czasach pandemii czas oczekiwania po zakupie pojazdu z salonu jest znacznie wydłużony – średnio wynosi 5 miesięcy. Klienci, którzy potrzebują auta od zaraz, mogą wybrać dostępne od ręki auta poleasingowe Škoda Rapid,

●              elastycznymi formami finansowania – sprzedawca pojazdów leasingowych oferuje możliwość kupna pojazdu nie tylko za gotówkę, ale również w ramach kredytu lub leasingu, dzięki czemu więcej klientów może zdecydować się na taki model,

●              atrakcyjnymi rocznikami – najczęściej spotykane na rynku poleasingowe Škoda Rapid nie mają więcej niż 5 lat.

Mając na uwadze te wszystkie czynniki, trudno się dziwić rosnącym zainteresowaniem inwestycji w samochody poleasingowe Škoda Rapid.

Czy samochody Škoda Rapid poleasingowe to dobry wybór?


Zdecydowanie się na samochód Škoda Rapid poleasingowy jest trafnym wyborem zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Możliwość zakupu młodego pojazdu w rozsądnej cenie kusi wielu, ponadto klienci mogą zapoznać się z profesjonalną opinią rzeczoznawcy, dzięki czemu zminimalizowane zostaje ryzyko nabycia auta z wadami ukrytymi. Kolejnym plusem takiego wyboru jest zakup pojazdu krajowego, gdyż większość firm korzystających z leasingu wybiera polskie salony sprzedaży. Warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa traktują pojazdy w firmowej flocie nie tylko jako środki lokomocji, ale również jako elementy wpływające na wizerunek marki. Z tego powodu egzemplarze poleasingowe pojawiające się na rynku mają karoserię w bardzo dobrym stanie i niezniszczone wnętrze samochodu.