Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Skoda Superb

Auta poleasingowe Škoda Superb


Škoda Superb pojawiała się na rynku w 2001 roku. Do dziś wyprodukowano już 3 generacje tego modelu. Klienci pokochali ten rodzinny samochód klasy średniej za przestronne wnętrze i zaskakująco pojemny bagażnik, który pomieści nawet 660 litrów. Uwagę zwraca wnętrze pełne schowków, które mają wiele praktycznych zastosowań na co dzień. Samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: sportowy liftback i eleganckie kombi.

Choć Škoda Superb to przestronny samochód klasy średniej, nie oznacza to, że brak mu dynamiki jazdy. Egzemplarz dobija do setki w mniej niż 11 sekund przy dowolnej wersji silnika, a najpotężniejsze jednostki napędowe rozpędzają samochód w 5,2 sekundy. Dzięki mocnym podzespołom jazda tym modelem należy do wyjątkowo przyjemnych doświadczeń.

Czy warto wybrać samochody Škoda Superb poleasingowe?

Kiedyś panowała niepochlebna opinia, jakoby służbowe samochody były bardziej wyeksploatowane niż egzemplarze pochodzące od prywatnego właściciela, jednak dzisiaj łatwo można zauważyć, że nie jest to prawdą. Auta poleasingowe Škoda Superb często występują z porównywalnym przebiegiem, co samochody od prywatnych użytkowników. Powodem takiego zjawiska może być użytkowanie auta przez menedżera, który nie miał wśród swoich obowiązków częstych tras. Również pandemia zmieniła nieco charakter pracy – aktualnie spotkania odbywa się raczej online, wykorzystując służbowe komunikatory, natomiast wyjazdy do klientów czy kontrahentów zostały znacznie ograniczone. Co więcej, warto pamiętać, że przedsiębiorcy serwisują nowe samochody w ASO ze względu na gwarancję, a nawet po jej zakończeniu dalej pozostają przy usługach autoryzowanej stacji obsługi. Z tych powodów coraz więcej przedsiębiorców i osób prywatnych jest zainteresowanych inwestycją w samochody poleasingowe Škoda Superb.

Czym charakteryzują się poleasingowe Škoda Superb?


Samochody poleasingowe Škoda Superb mają wiele zalet. Zanim dowiesz się o mocnych stronach tych pojazdów, warto zgłębić pojęcie leasingu samochodowego. Większość firm zawiera umowę o leasing na krótki czas np. 4 lata, a po ich upływie istnieją dwa wyjścia. Jeden z nich to zakup pojazdu za ustaloną z leasingodawcą cenę, a drugi umożliwia wybranie kolejnego auta i zawarcie nowej umowy o leasing samochodowy. Sporo firm decyduje się na tę drugą opcję, która pozwala na regularnie odświeżanie floty. Samochody Škoda Superb poleasingowe zasługują na uwagę ze względu na:

●              sprawdzony stan techniczny poświadczony opinią profesjonalnego rzeczoznawcy,

●              atrakcyjną cenę w porównaniu do modeli oferowanych przez prywatnych użytkowników,

●              doskonale udokumentowaną historię pojazdu,

●              regularne serwisowanie samochodu w ASO oraz naprawianie ewentualnych awarii na bieżąco,

●              elastyczne formy zakupu pojazdu za gotówkę, kredyt lub w ramach leasingu,

●              możliwość odliczenia podatku VAT dla przedsiębiorców będących czynnymi podatnikami,

●              zwolnienie z uiszczania opłaty skarbowej,

●              krajowe pochodzenie pojazdów,

●              atrakcyjne roczniki oferowanych egzemplarzy.

Poleasingowe Škoda Superb bez wątpienia jest opłacalną inwestycją dla przedsiębiorców i prywatnych klientów.