Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Toyota Yaris

Auta poleasingowe Toyota Yaris – hybrydowe i spalinowe

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania niewielkiego samochodu, który idealnie sprawdzi się do jazdy miejskiej, nie sposób pominąć klasyka wśród przedstawicieli tego segmentu, jakim jest poleasingowa Toyota Yaris. To auto znane jest niemal każdemu, ponieważ na rynku polskim gości już od wielu lat. Cieszy się ogromną popularnością i jest bardzo chętnie wybierane przez osoby, które jeżdżą głównie w ruchu miejskim. Nie oznacza to oczywiście, że auto poleasingowe Toyota Yaris nie sprawdzi się w dłuższych trasach. Nowoczesne egzemplarze są niezwykle wygodne, a przy tym mogą pochwalić się sporymi osiągami.

 

Samochody poleasingowe Toyota Yaris to przedstawiciele modelu produkowanego przez japoński koncern od 1999 roku. W Japonii auto znane jest jako Toyota Vitz, natomiast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jako Toyota Echo.

Poleasingowa Toyota Yaris – trochę historii

 
Auto poleasingowe Toyota Yaris to model z długą historią. Jego debiut miał miejsce w 1999 roku, kiedy to zastąpił Toyotę Starlet. Już rok później otrzymał prestiżowy tytuł Europejskiego Samochodu Roku. W tym samym czasie wprowadzono także minivana Yaris Verso bazujący na Toyocie Yaris. Nadwozie Toyoty Yaris miało charakterystyczne, delikatnie zaokrąglone linie. Wewnątrz umieszczono dużo schowków, które sprawiały, że ten niewielki miejski samochód stał się niezwykle komfortowy w codziennej eksploatacji. W 2003 roku dokonano faceliftingu nadwozia i wnętrza.

 

W 2005 roku pojawiła się druga generacja Toyoty Yaris. W tym czasie bardzo często wykorzystywano ją w szkołach nauki jazdy i ośrodkach egzaminacyjnych. Zwiększono nadwozie i zmieniono reflektory na większe. Przednia szyba została mocno pochylona, co dawało wrażenie przestronności. Powiększono także bagażnik. Materiały użyte do wykończenia wnętrz zostały solidnie spasowane. W 2009 roku ponownie dokonano faceliftingu.

 

Trzecia generacja Toyoty Yaris pojawiła się w 2011 roku. Zwiększono wymiary samochodu, co pozwoliło uzyskać większą przestrzeń bagażową. Uatrakcyjniono również stylistykę, dopasowując ją do nowoczesnych standardów. Za kierownicą umieszczono klasyczne zegary analogowe. W 2012 roku wprowadzono na rynek wersję hybrydową Toyoty Yaris, która miała bezstopniową przekładnię CVT. 2014 rok to kolejny facelifting Toyoty Yaris. Zmieniono pas przedni i tylni, zmodernizowano zawieszenie i płytę podwoziową oraz zmodyfikowano wnętrze.

 

Samochód zdobył wiele tytułów i nagród. Przede wszystkim jednak już od lat cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród kierowców. Poleasingowe Toyoty Yaris stały się niemal symbolem niezawodnego, niewielkiego miejskiego samochodu, który każdemu przypadnie do gustu.

 

Samochody poleasingowe – dlaczego warto w nie inwestować?

Auta kupowane od leasingodawcy, takie jak prezentowana tutaj poleasingowa Toyota Yaris, to bardzo dobry wybór dla osób, które obawiają się, że kupią auto awaryjne lub z ukrytymi usterkami. Warto zdawać sobie sprawę, że tego typu samochody zawsze mają sprawdzoną historię. Nie ryzykujesz zatem zainwestowania w pojazd, w którym po czasie wyjdą na jaw umiejętnie zamaskowane wady.

 

Samochody poleasingowe Toyota Yaris są serwisowane w ASO, pochodzą z polskiego salonu i od pierwszego właściciela. Jeśli planujesz zakup auta używanego i nie chcesz ryzykować, jest to najlepsza opcja na pewną i udaną transakcję.