Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Volkswagen Passat

Auta poleasingowe Volkswagen Passat

Volkswagen Passat miał premierę w 1973. roku. Dotychczas na rynku pojawiło się osiem generacji tego modelu auta niemieckiego koncernu. W jego nowoczesnym standardowym wyposażeniu znalazły się:

Kierowcy chętnie wybierają ten niemiecki samochód ze względu na zastosowanie nowoczesnych technologii i elegancki wygląd. Auto świetnie sprawuje się podczas dłuższych tras i charakteryzuje się dość małym spalaniem.

Dlaczego warto wybrać samochody Volkswagen Passat poleasingowe?

Niewiele osób wie, że oferty aut poleasingowych Volkswagen Passat są korzystniejsze niż te, które można znaleźć w komisach czy wśród prywatnych sprzedawców. Wynika to z faktu, że kilkuletnie samochody bardzo szybko tracą na wartości zwłaszcza w przeciągu pierwszych trzech lat. Eksperci szacują, że spadek może wynosić nawet 50% pierwotnej wartości. Firmy leasingowe sprzedające pojazdy kalkulują ten wskaźnik, stąd wykup  egzemplarzy poleasingowych Volkswagen Passat jest bardziej opłacalny.

Istnieje także błędne przekonanie, że pojazdy pochodzące z firmowej floty były bardziej wyeksploatowane. Nic bardziej mylnego, gdyż każde przedsiębiorstwo dokonuje regularnego serwisowania w ASO, nawet jeśli skończy się gwarancja. Należy mieć na uwadze, że nie każdy samochód służbowy ma duży przebieg. Zdarzają się egzemplarze przypisane wcześniej do menedżerów, którzy w swoich obowiązkach nie musieli wyjeżdżać służbowo. Co więcej, nawet jeśli auto ma większy przebieg, trzeba pamiętać, że przedsiębiorstwa należycie dbają o stan techniczny każdego pojazdu, tak by uniknąć ewentualnej kary za dopuszczanie niebezpiecznego auta do użytku pracownika. W związku z powyższym samochody Volkswagen Passat poleasingowe są bardzo dobrym wyborem.

Zalety kupna pojazdów poleasingowych Volkswagen Passat?

Decydując się kupienie auta poleasingowego Volkswagen Passat można zyskać:

●              czas – wszystkie pojazdy poleasingowe są dostępne do wykupu od zaraz, nie trzeba czekać kilka miesięcy;

●              możliwość odliczenia od podatku i możliwość nieuiszczania opłat skarbowych – dokument sprzedaży, który otrzymasz zakupie pojazdu to faktura VAT 23%; przedsiębiorcy dzięki niej mogą liczyć na odliczenia VAT i podatku dochodowego, a osoby prywatne będą zwolnione z opłaty skarbowej;

bezpieczeństwo – samochody poleasingowe Volkswagen Passat są sprawdzane przez specjalistów, a do każdej oferty dołączona jest opinia rzeczoznawcy.