Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Volvo V60

Samochody poleasingowe Volvo V60


Volvo V60 jest dostępny w sprzedaży od 2012 roku – do dziś szwedzki producent wypuścił 2 generacje tego modelu. Design samochodu nawiązuje do nordyckiej mitologii, można więc zauważyć aplikacje inspirowane młotem Thora w przednich reflektorach.

Volvo V60 to pojemny samochód o zaawansowanych systemach bezpieczeństwa. Nie dziwi zatem jego naszpikowanie nowoczesnymi technologiami, gdyż jest to charakterystyczne dla modeli szwedzkiego koncernu. Jazda Volvo V60 to przyjemne doświadczenie, które spodoba się wielu osobom!

Czym się wyróżniają egzemplarze poleasingowe Volvo V60?


Nietrudno usłyszeć historie o nietrafionych zakupach motoryzacyjnych. Niestety oferty reklamujące pojazdy z ukrytymi wadami lub sprzedawcy, którzy przypadkowo „zapominają” wspomnieć o poprzednich kolizjach, nie należą do rzadkości. Wiele osób, które w ten sposób straciło sporą kwotę zwyczajnie boi się ponownie zainwestować w auta z rynku wtórnego. Jednocześnie warto pamiętać, że zakup prosto z salonu jest bardzo drogi, a do tego w dłuższej perspektywie czasu nieopłacalny. Dlaczego tak jest? Według ekspertów nowy pojazd w ciągu 3 lat od pierwszej rejestracji traci prawie 50% wartości. Ani niewielki przebieg, ani pieczołowite dbanie o auto nie zmieni tego faktu. Właśnie z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w auta poleasingowe Volvo V60. Do korzyści takiego rozwiązania można zaliczyć:

●              atrakcyjną ceną – przeciętnie auto poleasingowe kosztuje o 15–20% mniej niż samochód wystawiony przez prywatną osobę,

●              sprawdzony stan techniczny – w każdym ogłoszeniu znajduje się opinia profesjonalnego rzeczoznawcy, z którą osoba zainteresowana może się zapoznać,

●              pewne pochodzenie – wszystkie samochody Volvo V60 poleasingowe zostały zakupione w polskim salonie samochodowym.

Z powodu tych cech osoba decydująca się na wybór oferty na auta poleasingowe Volvo V60 może się poczuć bezpiecznie, gdyż ryzyko transakcji jest obniżone do minimum.

Czy postawienie na samochody Volvo V60 to korzystny wybór?

Samochody poleasingowe Volvo V60 nie tylko charakteryzują się świetną ceną i sprawdzonym źródłem zakupu, ale także przejrzystą historią. Z reguły przedsiębiorstwa korzystające z nowych samochodów w ramach leasingu, serwisują pojazdy w ASO. Nie ma mowy o żadnych uchybieniach, gdyż naruszyłoby to postanowienia umowy z firmą leasingową – w końcu to ona była faktycznym właścicielem ruchomości. Wszelkie usterki lub ewentualne uszkodzenia mechaniczne są naprawiane bez zbędnej zwłoki, a najczęściej koszty usunięcia awarii firma pokrywa z ubezpieczenia AC. Egzemplarze poleasingowe Volvo V60 to pewny wybór.