Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Audi

AudiNasza firma oferuje Państwu bogaty wybór samochodów poleasingowych pochodzących wyłącznie od uznanych marek. Jedną z naszych propozycji są niezawodne poleasingowe Audi obejmujące zarówno najnowsze modele, jak i wozy sprzed kilku lat. Jesteśmy rynkowym liderem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem dostarczającym samochody osobowe i dostawcze firmom z całego kraju, zainteresowanym długoterminowym wynajęciem wozu służbowego. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

 

Niemiecki kunszt i styl

Samochody poleasingowe Audi cieszą się ogromnym uznaniem przedsiębiorców z całego świata. Powodem jest tu przede wszystkim elegancja obfitująca w stylowe wykończenia, łączące klasyczne piękno i nowoczesne bryły. Jak przystało na markę o niemieckim rodowodzie, samochody Audi odznaczają się również niezawodnymi technologiami i trwałymi częściami. Tym bardziej nie dziwi więc fakt, że ta ponad stuletnia już marka uchodzi za jedną z najchętniej wybieranych w klasie premium. Samochody dostępne w naszej ofercie są zatem znakomitym wyborem dla firm stawiających na profesjonalizm i dobre pierwsze wrażenie podczas kontaktu z klientem. Niezawodność konstrukcji czyni je przy tym idealnym wyborem także i w przypadkach, gdy potrzebujemy najlepszych samochodów na wyjazdy delegacyjne.

 

Opłacalność wynajęcia samochodu poleasingowego

W Carefleet wierzymy, że wynajęcie samochodu, szczególnie firmowego, nigdy nie powinno wiązać się z ryzykiem. Z tego też powodu, nasza oferta bazuje przede wszystkim na przejrzystości. Auta poleasingowe Audi, wchodzące w skład naszej oferty, pochodzą wyłącznie od polskich dealerów. Klient, zainteresowany ich długoterminowym wynajęciem uzyskuje u nas pełen wgląd w historię napraw i usterek wozu oraz poznaje rzeczywisty przebieg pojazdu. Dzięki temu wynajem aut poleasingowych u naszych specjalistów nie wiąże się z ryzykiem trafienia na samochód uszkodzony. Cena każdego pojazdu została dostosowana do jego rocznika i stanu.


Gwarancja profesjonalnych usług!

Samochody Audi poleasingowe dostępne w naszej ofercie posiadają ważne ubezpieczenie OC. Dysponujemy kilkoma stacjonarnymi punktami na terenie Polski, umożliwiając tym samym wybranie dogodnego miejsca odbioru pojazdu. Wynajmując samochód, nie płacą Państwo dodatkowej prowizji. Przed wynajmem auta oferujemy możliwość osobistego sprawdzenia jego stanu technicznego. Istnieje również możliwość odbioru zamówionego pojazdu przez pośrednika. Stawiamy na długotrwałe relacje z naszymi klientami, pomagając naszym partnerom w późniejszej rozbudowie floty oraz zapewniając pakiet usług dodatkowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym działem obsługi!