Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Hyundai

Hyundai


 
Jeśli szukasz auta, które spełni Twoje oczekiwania z pewnością zainteresuje Cię oferta poleasingowych samochodów Hyundai.


Hyundai w natarciu


Koncern Hyundai produkuje znane samochody osobowe, SUV-y, vany, auta dostawcze i pojazdy ciężarowe. Firma działa w branży motoryzacyjnej od ponad pół wieku i w tym czasie wypuściła  na rynek wiele kultowych modeli zarówno na rynek europejski, jak i amerykański.

Producent samochodów Hyundai skupia się na produkcji pojazdów, które sprawdzą się w różnych warunkach, dlatego firma posiada w swojej ofercie zarówno auta benzynowe, jak i diesle, hybrydy, a także nowoczesne modele z napędem elektrycznym.

Duży wybór modeli o różnych parametrach sprawia, że Hyundai jest jednym z liderów w dostarczaniu samochodów na światowe rynki, a w przyszłości chce stać się największym graczem w branży pojazdów ekologicznych.


Carefleet - najlepsza oferta poleasingowych samochodów Hyundai


W Carefleet sprzedajemy samochody Hyundai poleasingowe, którym skończył się okres wynajmu długoterminowego. Oferujemy pojazdy używane, co do których mamy stuprocentową pewność, że są sprawne i nie zawiodą oczekiwań swoich nowych właścicieli. Wszystkie modele posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (polisa OC), są w dobrym stanie technicznym i są gotowe do jazdy natychmiast.


Dlaczego warto kupić auto poleasingowe Hyundai?


Auta poleasingowe Hyundai cieszą się renomą wśród swoich posiadaczy. Są świetnie wyposażone, perfekcyjnie wykonane i mają wytrzymałe, niezawodne jednostki napędowe. Każdy model Hyundaia jest dopracowany w każdym calu, dlatego samochody południowokoreańskiego koncernu spełnią pokładane w nich nadzieje i na pewno okażą się doskonałym wyborem.

 

Warto nabyć u nas auto poleasingowe Hyundai, ponieważ taki zakup daje wiele korzyści. Kupując pojazd pokontraktowy w Carefleet zyskujesz m.in. pewność, że:

●              każdy samochód został przez nas kupiony z polskiego salonu, bezpośrednio od dealera;

●              wszystkie auta mieliśmy pod ścisłym nadzorem przez cały okres trwania umów wynajmu;

●              stan techniczny zwróconych nam samochodów został skrupulatnie sprawdzony przez naszych specjalistów;

●              wszystkie samochody poleasingowe Hyundai zanim trafiły do sprzedaży, były poddane ocenie niezależnego rzeczoznawcy;

●              auta nie wymagają włożenia w nie żadnych dodatkowych nakładów finansowych;

●              kupujący ponosi jedynie koszty zakupu pojazdu;

●              dostępne u nas modele poleasingowe Hyundai mają sprawdzony przebieg i pełną historię serwisowania.