Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Renault

Poleasingowy Renault od pierwszego właściciela

Renault oferuje popularne samochody osobowe i ciężarowe. Firma jest znana z innowacyjnych rozwiązań i niebanalnego designu. Nowoczesna stylistyka i sprawdzona technologia sprawiają, że Carefleet z roku na rok zawiera coraz więcej umów, których przedmiotem jest leasing samochodów Renault. Użytkownicy chętnie wybierają zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe tej marki. Dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne hatchbacki, sedany i kombi, a także nowoczesne, stylowe SUV-y i crossovery.

 

W okresie obowiązywania umowy Samochody zakupione przez Carefleet znajdują się pod nadzorem firmy. Naszym klientom oferujemy dobre poleasingowe samochody Renault. Warto zauważyć, że większość umów leasingu jest zawierana na okres od trzech do pięciu lat, dzięki czemu poleasingowe auta Renault z naszego asortymentu to samochody nowoczesne, które jeszcze przez długi czas będą działać sprawnie i niezawodnie.

Renault z polskiego salonu ze sprawdzoną historią

Zakup poleasingowego Renault w naszej firmie to znacznie więcej niż tylko nabycie używanego samochodu na korzystnych warunkach. Wszystkie oferowane przez nas auta poleasingowe Renault zostały zakupione przez Carefleet w polskiej sieci dealerskiej. Co więcej, pojazdy w trakcie użytkowania są pod stałym nadzorem firmy. Dzięki temu mają dokładnie udokumentowany przebieg i kompletną historię ubezpieczeniowo-serwisową. Zakup jednego z naszych poleasingowych Renault to gwarancja pełnego bezpieczeństwa, jaką daje tylko wybór oferty zaufanego sprzedawcy, takiego jak Carefleet. Nasze samochody poleasingowe Renault są dodatkowo sprawdzane przez niezależnych rzeczoznawców przed wystawieniem na sprzedaż. Dzięki temu kupujący mają wgląd we wszystkie informacje na temat każdego oferowanego przez nas pojazdu.

Renault – innowacje w dobrej cenie

Dobre poleasingowe auta Renault mają wiele zalet. Większość oferowanych przez nas modeli to auta ze współczesnej gamy modelowej. Dlatego zakup jednego z naszych poleasingowych Ranault może okazać się interesującą alternatywą dla osób, które poszukują nowoczesnego samochodu wyposażonego w innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym byłoby jeszcze bardziej dynamiczne, komfortowe i ekonomiczne niż starsze modele. W naszej ofercie dostępne są zarówno samochody z oszczędnymi, dynamicznymi silnikami diesla, jak i ekologiczne hybrydy. Warto dodać, że na rynku wtórnym rosnącym zainteresowaniem cieszą się elektryczne i hybrydowe samochody poleasingowe Renault.