Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Ford Focus

Poleasingowy Ford Focus – dobre rozwiązanie dla poszukujących sprawdzonego pojazdu

Amerykanie słyną z zamiłowania do szybkiej i wygodnej jazdy, zresztą tamtejsza infrastruktura drogowa w niektórych przypadkach wręcz imponująca i sprzyja takiemu użytkowaniu samochodów – stąd też amerykańskie marki samochodów słyną z solidności, a wśród nich wyróżnia się Ford. Samochody poleasingowe Ford Focus to szczególnie dobre rozwiązanie dla wszystkich poszukujących sprawdzonego, nieawaryjnego i prawidłowo utrzymanego pojazdu. W jaki sposób można go nabyć?

Auta poleasingowe Ford Focus – charakterystyka pojazdu

Ford Focus, dostępny w naszej ofercie poleasingowej, to samochód amerykańskiego producenta, który jest obecny na rynku od 1998 r., z kolei cztery lata temu, w 2018 r., wprowadzono jego czwartą generację. Biorąc pod uwagę kilkunastoletnie doświadczenie związane z produkcją i użytkowaniem Forda Focusa, na którym koncern ze Stanów Zjednoczonych mógł ciągle udoskonalać swój produkt, omawiana tu marka dostępna jest we wszystkich konfiguracjach technologicznych.

Samochody Ford Focus poleasingowe można zakupić bez problemu zarówno z silnikiem diesla, jak i benzynowym – o zróżnicowanej mocy, jednak sytuującej je w przedziale dającym dobre osiągi, dzięki czemu Ford Focus rozwija prędkość aż do 264 km/h. Do najważniejszych cech charakteryzujących to auto można zaliczyć:

●              eleganckie, stylowe i świetnie wykończone wnętrze;

●              bogate wyposażenie systemu, ułatwiające prowadzenie pojazdu oraz gwarantujące bezpieczeństwo;

●              oszczędność w spalaniu, szczególnie ważna w czasach wysokich cen paliw.

Samochody Ford Focus poleasingowe – na czym polegają korzyści?

Leasing jest umową, którą najczęściej zawiera się z autoryzowanym dealerem danej marki. Na podstawie tego kontraktu, leasingobiorca może użytkować wybrany przez siebie pojazd przez ściśle określony czas – najczęściej kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy – w zamian za to jest on zobowiązany do comiesięcznej wpłaty określonych środków. Jednocześnie po upływie okresu obowiązywania umowy, leasingobiorca zazwyczaj ma opcję zakupu użytkowanego pojazdu na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli jednak nie zdecyduje się on na takie rozwiązanie, samochód trafia do sprzedaży w ofercie poleasingowej. Pojazdy te, tak jak poleasingowy Ford Focus, charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysokim stopniem prawidłowego utrzymania. Wynika to stąd, iż przez cały czas trwania umowy leasingu pozostają one własnością dealera, który ściśle nadzoruje proces ich użytkowania, serwisowania oraz napraw. Ci, którzy zdecydują się więc na zakup samochodu poleasingowego Ford Focus, mogą być pewni co do wiarygodności transakcji. Cała historia auta jest skrupulatnie udokumentowana w materiałach związanych z umową leasingu, zaś kupujący może bez problemu otrzymać do nich dostęp.