Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Ford Mondeo

Samochody poleasingowe Ford Mondeo – okazja, której nie wolno przegapić

Fani motoryzacji bez większych trudności są w stanie wymienić marki oraz modele pojazdów, które cieszą się światową renomą. Z pewnością w tej grupie jest Ford Mondeo, obecny na rynku od prawie trzydziestu lat – do tej pory sprzedano kilka milionów egzemplarzy tego modelu. Już sama jego nazwa sugeruje światową klasę – zaczerpnięto ją z łacińskiego słowa „mundus” oznaczającego „świat”. Z zalet tego pojazdu mogą cieszyć się również osoby, które zdecydują się na zakup poleasingowego Forda Mondeo. O czym nie należy zapominać, decydując się na kupno takiego pojazdu w ofercie poleasingowej?

Poleasingowe Ford Mondeo – uniwersalne rozwiązanie dla każdego kierowcy

Ford Mondeo, jak już zostało wspomniane, należy do najpopularniejszych samochodów osobowych sytuujących się w klasie średniej. Obecnie jednak przy uwzględnieniu rozwiązań zastosowanych w aktualnej, piątej generacji tego modelu, Ford Mondeo spełnia wymagania kierowców gustujących także w bardziej luksusowych pojazdach. Świadczyć o tym może choćby fakt, iż zyskał największą popularność w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych, a więc na bardzo wymagających rynkach motoryzacyjnych.

Korzystając z oferty samochodów poleasingowych Ford Focus, kupujący zyskuje:

●              możliwość wyboru pomiędzy nadwoziem typu kombi, hatchback lub sedan, z napędem jedynie na przednią lub obydwie osie;

●              korzystanie z silników benzynowych lub wysokoprężnych, pozwalających na jazdę z prędkością nawet do 240 km/h;

●              wygodny bagażnik o pojemności od 550 do 1900 litrów.
Ford Mondeo rozwija szybkość do 100 km/h w czasie od 7,4 do 13,5 sekund, co stanowi bardzo przyzwoity wynik, a jednocześnie umożliwia szybką jazdę. Biorąc zaś pod uwagę estetykę wykończenia pojazdu oraz jego walory wizualne, może być wykorzystywany także w działalności biznesowej.

Auta poleasingowe Ford Mondeo – korzyści płynące z bezpiecznego zakupu

Decydując się na zakup samochodów używanych, a do takich należą auta poleasingowe Ford Mondeo, warto dokładnie przeanalizować ich historię oraz sposób użytkowania i serwisowania. Niestety, korzystając z usług komisów lub prywatnych oferentów, bardzo trudno jest uzyskać pewne i sprawdzone informacje w tym zakresie – na szczęście w przypadku oferty poleasingowej jest inaczej.

Te pojazdy również były używane przed ich wystawieniem do sprzedaży, jednak zarówno ich serwisowanie, jak i wszelkie naprawy, zawsze odbywały się pod ścisłym nadzorem przedsiębiorcy, który udzielił leasingu; ponadto w większości przypadków jest nim autoryzowany dealer, dlatego kupujący auta poleasingowe Ford Mondeo ma 100% pewności, że nabywa produkt o wysokiej jakości – jeżeli chcemy kupić dokładnie sprawdzony pojazd, tej oferty poleasingowej nie wolno przegapić!