Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Opel Combo

Auta poleasingowe Opel Combo Van


Opel Combo Van to kombivan, który od 1993 został już wyprodukowany w pięciu generacjach. Jego popularność nie dziwi, gdyż łączy on w sobie wygodę auta osobowego z funkcjami pojazdu dostawczego. Samochód jest dostępny w 3 wersjach silnika benzynowego i 4 diesla, a do tego w opcji z 2 miejscami i 5 - pozwala to na dobranie modelu, który będzie idealnie odpowiadał potrzebom klienta.

Kierowcy cenią samochód Opel Combo Van za jego pakowność – minimalna pojemność bagażnika to 3400 litrów! Pojazd jest wyposażony w kierownicę wielofunkcyjną, klimatyzację i praktyczny uchwyt na dokumenty na desce rozdzielczej. Użytkownicy chwalą także Opel Combo Van za łatwość prowadzenia oraz estetyczny wygląd. Jego ogromną zaletą jest uniwersalne zastosowanie. Może być wykorzystywany jako pojazd dostawczy w firmie, gdyż jest doskonały do przewożenia narzędzi czy niewielkich mebli, a dzięki wygodnym i ergonomicznym fotelom jazda w nim to czysta przyjemność.

Czy warto postawić na poleasingowe Opel Combo Van?

Samochody Opel Combo Van poleasingowe to idealny wybór dla każdej firmy! Warto zwrócić uwagę, że większość pojazdów tego typu nie jest starsza niż 5 lat, dzięki czemu możliwe jest ich nabycie za pomocą leasingu dla firm lub kredytu. Młody wiek aut poleasingowych Opel Combo Van często przekłada się na świetny stan techniczny i komfort prowadzenia tych samochodów. To także dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców szukających solidnych pojazdów, które mają duży bagażnik. Doskonale sprawdzi się on w firmach budowlanych i remontowych, ogrodniczych, małych hurtowniach czy sklepach. Zakup maksymalnie pięcioletniego samochodu to świetna inwestycja, gdyż pojazdy w tym wieku nie tracą tak na wartości, jak przez pierwsze 3 lata od wyjazdu z salonu.

Samochody Opel Combo Van poleasingowe – zalety wyboru

Samochody poleasingowe Opel Combo Van przysporzą swojemu nabywcy wielu korzyści. Do powodów, dla których warto zainwestować w takie auta, można zaliczyć:

●              dobry stan techniczny – poleasingowe Opel Combo Van to zazwyczaj samochody nie starsze niż 5 lat, a do tego w swojej historii mają tylko jednego właściciela i używane były przez przedsiębiorstwa lub osoby prowadzące działalność gospodarczą. Pojazdy w leasingu oprócz obowiązkowego OC często mają ubezpieczenie AC, które pomaga sfinansować ewentualne naprawy. Przy takich pojazdach można mieć pewność, że były regularnie serwisowane, najczęściej w ASO,

●              rozsądny koszt zakupu – samochody Opel Combo Van poleasingowe można nabyć w atrakcyjnej cenie, zwłaszcza jeśli porówna się oferty od prywatnych sprzedawców,

●              odliczenie podatku – auta poleasingowe Opel Combo Van są sprzedawane z dokumentem w postaci Faktury VAT 23%, dzięki czemu przedsiębiorcy będący czynnymi podatnikami VAT mogą odliczyć od już korzystnej ceny dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych.

Samochody poleasingowe Opel Combo Van to świetna inwestycja dla przedsiębiorców, którzy lubią oszczędności w swoim budżecie. Auto w młodym wieku i rozsądnej cenie, a do tego z pewnego źródła i z przejrzystą historią samochodu to strzał w dziesiątkę!