Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Opel Insignia

Poleasingowe Opel Insignia

Opel Insignia to elegancki samochód osobowy klasy średniej. Doskonale widać w nim typową dla niemieckiego koncernu klasyczną stylistykę i ergonomię. Po raz pierwszy pojazd ten pojawił się w 2008 roku, a od 2017 r. jest produkowana jego druga generacja. Jego bogate wyposażenie zwraca na siebie uwagę już w podstawowej wersji. Użytkownicy chwalą Opel Insignia za elegancką formę i przestronne wnętrze. To samochód, który pozwoli na komfort, nawet podczas długich podróży. Pojazd dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia: liftback i kombi.

Charakterystyczną cechą dla samochodu Opel Insignia są jego charakterystyczne jednostki napędowe, które bez względu na rodzaj silnika, rozpędzą samochód do prędkości 100 km/h w mniej niż 12,2 sekundy, a najmocniejsza wersja zrobi to w 7,3 sekundy. Jednostki wysokoprężne używane w tym modelu są uznawane za solidne i niezawodne. Jazda tym samochodem spodoba się osobom, które cenią sobie komfort i łatwą obsługę.

Czy auta poleasingowe Opel Insignia to dobra inwestycja?

Dużo osób zastanawia się, czy samochody Opel Insignia poleasingowe to trafny wybór. Najczęściej powtarzającą się obawą o pojazdy firmowe jest ich zużycie i duży przebieg. Wcale nie musi być to jednak prawdą. Bardzo często samochody poleasingowe Opel Insignia mają niewiele tysięcy kilometrów na liczniku. Wynika to z tego, że zazwyczaj są przydzielane do kadry zarządzającej w firmie. Przeglądając ogłoszenia sprzedaży aut poleasingowych Opel Insignia, można zauważyć młode roczniki o przebiegu do 50 tys. km. Co więcej, nawet w przypadku większej ilości przejechanych kilometrów, warto pamiętać, że pojazdy firmowe są serwisowane zazwyczaj w ASO, a każda usterka naprawiana jest na bieżąco z użyciem oryginalnych części. Dzięki temu poleasingowe Opel Insignia mogą charakteryzować się doskonałym stanem technicznym i bezawaryjną jazdą. Stanowią dobrą inwestycję dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości samochody w rozsądnej cenie.

Jakie zalety z inwestycji w samochody poleasingowe Opel Insignia?

Przed przystąpieniem do zakupu pojazdu należy rozważyć za i przeciw danego modelu. Samochody Opel Insignia poleasingowe zachwycą:

●              zadbanym wyglądem – ten model jest często wybierany dla kierowników i menedżerów, jako auto reprezentacyjne. W większości przedsiębiorstw flota jest regularnie serwisowana, tak aby jazda nimi była bezpieczna, a do tego są elementem poprawiającym wizerunek firmy,

●              doskonale udokumentowaną historią pojazdu – ze względu na to, że auta poleasingowe Opel Insignia miały tylko jednego właściciela i są nabywane u sprawdzonego źródła, nie ma ryzyka wystąpienia luk w historii samochodu i nieprzyjemnych niespodzianek w postaci pojazdu powypadkowego, naprawianego za pomocą nieoryginalnych części,

●              świetnym rocznikiem – większość pojazdów ma 3-4 lata, a nietrudno też znaleźć młodsze roczniki poleasingowych Opel Insignia - pozwala to nabyć młody samochód o świetnych parametrach technicznych.

Samochody poleasingowe Opel Insignia są szczególnie polecana osobom, które szukają wygodnego i eleganckiego pojazdu w uczciwej cenie.