Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Peugeot 3008

Poleasingowy Peugeot 3008 w naszej ofercie

Jeśli szukasz wygodnego SUV-a w atrakcyjnej cenie, ta kategoria pojazdów z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Auta poleasingowe Peugeot 3008 są doceniane przede wszystkim ze względu na bardzo wysoki komfort jazdy. Jeśli pokonujesz regularnie długie trasy, taki samochód sprawdzi się rewelacyjnie. Kolejną zaletą jest spora pojemność bagażnika. To pojazd, który umożliwi Ci przewiezienie wszystkiego, czego potrzebujesz. Poleasingowe Peugeoty 3008 to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają wygodnego auta użytkowego o eleganckim wyglądzie.

Samochody poleasingowe Peugeot 3008 – charakterystyka

Samochód Peugeot 3008 poleasingowy to przedstawiciel modelu, który jest produkowany od roku 2009. Jest on określany jako kompaktowy SUV (segment I). Można również spotkać się z opiniami, że mieści się on między segmentami I oraz K, ponieważ łączy właściwości crossovera oraz rodzinnego minivana. W katalogu francuskiej marki zajmuje miejsce pomiędzy modelami 308 SW (kombi) oraz bardziej tradycyjnym crossoverem 4007.

 

Wraz z pojawieniem się drugiej generacji modelu w roku 2017, Peugeot 3008 nie miał już powiązań z segmentem MPV i stał się klasycznym autem segmentu I. Peugeot 3008 został zwycięzcą plebiscytu European Car Of The Year 2017, a także zdobył tytuł Samochód Roku 2010 w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii (według magazynu „What Car?”). O tym, że to wyjątkowo dobry model świadczy także jego popularność na rynku. Wyprodukowano już ponad 800 000 egzemplarzy tego modelu, a zainteresowanie kierowców nie maleje. Dzieje się tak, ponieważ jest to niezwykle wygodny samochód, wyposażony we wszelkie udogodnienia, a jego cena jest znacznie atrakcyjniejsza niż wielu innych odpowiedników z tego segmentu.

 

Auta poleasingowe Peugeot 3008, które znajdziesz w naszej ofercie, to modele produkowane od 2017 roku, wyposażone w drugą generację i-Cockpitu. Charakteryzuje się ona niewielką kierownicą i zespołem wskaźników umieszczonym ponad jej wieńcem, a także zorientowanej na kierowcę całej konsoli. Mała kierownica doskonale leży w dłoniach, co podnosi komfort jazdy i daje poczucie zachowania bezpieczeństwa na drodze. Zegary są umieszczone nad nią, więc bez problemu można na nie patrzeć, jednocześnie skupiając się na drodze.

Samochód Peugeot 3008 poleasingowy – dlaczego to dobry wybór?

W parze z doskonałymi parametrami auta poleasingowego Peugeot 3008 idzie gwarancja sprawdzonego zakupu. Jeśli obawiasz się, że kupisz samochód, w którym pojawią się usterki powodujące przestoje w Twojej pracy, auta od leasingodawcy są właśnie dla Ciebie.

 

Historia samochodów poleasingowych Peugeot 3008 jest sprawdzona i klarowna. To pojazdy, które były serwisowane w ASO, a ich stan techniczny jest dokładnie przebadany. Kupujesz auto od pierwszego właściciela, pochodzące z polskiego salonu. Nie ma tu zatem ryzyka ukrytych wad, zamaskowanych skutków stłuczek czy manipulacji przy przebiegu. Auta poleasingowe Peugeot 3008 to wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na uczciwych warunkach sprzedaży i korzystnych metodach finansowania.