Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Ford

Ford


 Już od ponad piętnastu lat, nasza firma pomaga przedsiębiorcom z całej Polski w rozwijaniu działalności przez długoterminowy wynajem aut służbowych pochodzących od wiodących marek. Poleasingowe Fordy w naszej ofercie to duży wybór modeli i roczników. Wynajmujemy zarówno wozy dostawcze, jak i eleganckie sedany oraz crossovery. Zapraszamy gorąco klientów z całej Polski do poznania naszej oferty.

 

Amerykańska wizytówka


Ford to marka ceniona w Stanach i Europie za swój niepowtarzalny charakter i wszechstronność. Już od 1903 roku producent wyznacza kolejne trendy w dziedzinie amerykańskiej motoryzacji. Wizytówką tej legendarnej marki są obecnie wozy półciężarowe i terenowe, cieszące się ogromnym uznaniem nie tylko za praktyczność, ale i bezpieczeństwo. Solidne wykonanie idzie w parze ze stylem wyróżniającym wozy Forda na tle europejskich marek. Samochody poleasingowe Ford z naszej ofercie, stanowią więc znakomity wybór nie tylko dla firm dostawczych, ale również pozostałych typów działalności, w których poszukuje się wytrzymałych i profesjonalnych wozów.

 

Bezpieczny wynajem aut poleasingowych


W Carefleet walczymy ze stereotypem mówiącym, że inwestycja w samochód poleasingowy zawsze wiąże się z ryzykiem. Wszystkie auta poleasingowe Ford, które znalazły się w naszej ofercie, pochodzą wyłącznie od polskich dealerów. Podczas wyceny i określenia faktycznego stanu samochodu, korzystamy z usług niezależnych rzeczoznawców. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że ocena stanu samochodu jest obiektywna. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat do ceny pojazdu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wynajęciu auta, klient otrzymuje pełen wgląd w historię serwisową. Udostępniamy również informacje o przebiegu pojazdu. Istnieje także możliwość osobistego obejrzenia samochodu przed jego wynajęciem.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów!


Jako specjaliści z dużym stażem w branży leasingu samochodów służbowych doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Z tego powodu współpraca z nami wiąże się z wieloma korzyściami zapewnionymi przez usługi naszych ekspertów. Jako członkowie Grupy Credit Agricole i Europejskiego Funduszu Leasingowego, odznaczamy się stabilnością finansową. Samochody Ford poleasingowe z naszej floty mają ważną polisę OC. Zapewniamy również naszym klientom modułowy pakiet usług, takich jak obsługa ogumienia lub pomoc techniczna. Dysponujemy kilkoma punktami stacjonarnymi umożliwiającymi wygodniejszy odbiór auta także przez pośrednika. Zapraszamy klientów biznesowych z całej Polski do kontaktu z naszym działem obsługi klienta!